Sem danes spet obiskal to bulano Lublano. Semaforski cikel je nenormalno dolg! A je bil že prej tako dolg? Z nadvoza južne obvoznice sem lahko občudoval najdaljše parkirišče ;-) Mi kraj pameti ne pade, da bi kupi vinjeto!
4.junij?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Sem danes spet obiskal to bulano Lublano. Semaforski cikel je nenormalno dolg! A je bil že prej tako dolg? Z nadvoza južne obvoznice sem lahko občudoval najdaljše parkirišče ;-) Mi kraj pameti ne pade, da bi kupi vinjeto!
4.junij?