Slovenija
2850 ogledov

Hude poškodbe 16-letnice na električnem skiroju

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 13:44 17.julij 2024.

    Je poskrbela da otrok ni poškodovan in sama toliko bolj nastradala,bravo za njo,ampak skiro ni varno vozilo za prevažat otroka

  • BenX 14:50 17.julij 2024.

    Pač se je skipala. Ni prva, ne zadnja, žal jo bo ta šola kot kaže drago stala, upam, da bo na koncu vse ok. Eni bi pa že nove zakone, državo in še več represije, da se "pazi na nas"... ...prikaži več Zaradi mene se jih lahko 10 vozi na teh jajcah, kaj potem... Kdo pa sem, da bom drugim narekoval kako in kaj? Kot da mi sedaj že malo starejši osli nismo delali bedarij s kolesi in mopedi, pa še vedno živimo in bilo je prav fino.

  • Avatar jezeran
    jezeran 12:45 17.julij 2024.

    Tega sranja da sta dva gor ali celo trije je v Ljubljani na pretek, policija samo gleda prav tako redarji. Da ne govorimo o vožnji v napačno smer, enako kolesarji. Ljubljana je glede tega podivjano mesto

    • Avatar Leon
      Leon 12:53 17.julij 2024.

      Skiroji in kolesa za izposojo so največja nevarnost za pešce saj jih lahko upravljajo vsi odrasli in otroci .

  • Avatar Leon
    Leon 12:44 17.julij 2024.

    Potrebna bo nesreča političnega veljaka ,da bodo uredili zakonodajo ...in jo IZVAJALI .

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 12:01 17.julij 2024.

    Če za nekaj nisi, potem nisi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.