Zdravje
3093 ogledov

IJS: Takšna je najnovejša napoved širjenja covid-19

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:42 17.september 2021.

    ali Cizelj se računa kako covid narašča? Ali ni za nagrado dobil mesto nadzornika v SDH? Jedrski fizik bo nadziral finance???? Butale na kvadrat!!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:36 17.september 2021.

    Vsaka čast stroki, da tako podrobno secira podatke in nas vsake pol ure obvešča o tem kaj so pogruntali... Morda me malce moti le to, da imajo države, ki imajo skoraj enkrat večjo precepljenost kot mi, enake ali večje težave ...prikaži več v smislu novih obolelih in mrtvih...Npr Velika Britanija..

  • Ender3 19:37 17.september 2021.

    Ta IJS širi idiotizme, kako lahko napoveš epid.sliko, če v praksi niso sposobni opraviti več kot 6 tisoč PCR testov dnevno. Brez realnih številk, je vse znanstvena fantastika. Cizelj napovedi sodijo v dobeno vremenoslovcev in so, zelo natančni !

  • Princess_Thompson 11:56 18.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • levidesnicar 20:24 17.september 2021.

    IJS so največji politični plačanci. Kako bodo tako natančno napovedovali, če ni radarja točno za to kako se oblak virusa giblje? Če pa primerjavo delajo s gripo in s tem posledično to prikrito tako in tako enačijo, potem pa lahko ...prikaži več na pretekla leta napovedujejo.

  • Dusan12 17:59 17.september 2021.

    čkuSaga Jožeta Lenarta je, da širi neresnico, ko trdi, da vlada tišči ljudi ob zid, presenečen je sam nad sabo ko sedi v parlamentu in pravi da je zaradi tega kolateralna škoda, zaradi kihanja v rokav, butl, nepovezan, ki sega ...prikaži veča Trčku v polhen žep, pa tip ni diht….

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.