Magazin /magazin/vip
205 ogledov

"Imam dokaze, da Nana laže"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:17 06.julij 2011.

    Mene pa zanima tole,kdo sploh pa je tale samooklicani raper Trile???Na sliki mi deluje,ko da je ravno spustil kuglo,verjetno ma tut musko tako,tale otrok sa Fuđina?

  • BenX 15:50 06.julij 2011.

    boli me k*** za geno, nino in trileja. trile? kdo za vraga jo to? eh, boli me k***.

  • jurij 22:08 06.julij 2011.

    Pa koga še zanima ta krastača in tisti njen šipac?

  • okstyle 22:46 06.julij 2011.

    Zakaj Nani ne pišeš na privat, če ji maš kaj za povedat?

  • lumpa 16:37 06.julij 2011.

    Draga Nana oz. NatašaSama si dokazala da si clovek ki zivi od hvale oz graje drugih, temu v teoriji recemo patološki narcis. Glede na to da si mati dveh otrok bi lahko nehala s pojavljanem v medijih in bi ...prikaži več jim poskusila omogociti normalno otrostvo. Usaka normalna zenska bi se nehala pojavljati v medijih ze zaradi druzine. Ampak ti si lepo pokazala da v tvojem svetu si samo ti in nihce drug. Kar se pa tice trileta je pa stvar taka. Ns ne zanima kaj sta vidva mela al karkol se je dogajal med vama. Ampak tebi se zdi da so vsi na njegovi strani in zacneš take sm pisat(ce se mu lahko sploh rece clovek) pa kakšne starše ma. Ja pr men doma tut ni use roznato oz sem otrok iz socialne druzine pa sm cist uredu oseba! Tko da ce si tok prepričana v te izjave k jih navajas pod dolocenimi vzdevki pa se podpisi se s svojim imenom in priimkom. Ali te je pa strah da kaj ni res pa da bo trile tebe pol ovadil?No kar sem napisala je samo moje mnenje in ne obtozujem nikogar za nic! (da slucajno

  • okstyle 12:38 06.julij 2011.

    Trileta poznamo kot lažnivca, drugo policiji je znan tako, da njegova kartoteka poka po šivih, je na pogojnem, ljudi izsiljuje, je prevarant prve klase, je otrok iz socialne družine, oče pijanec, mati..., ima zdravniško potrdilo, da ne obvlada jeze zato ...prikaži več ima predpisane tablete, ki jih ne jemlje! Skratka veliko slabega je v tem človeku, če se mu lahko sploh reče človek in za veliko grehov bo moral na sodišču še odgovarjati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.