Magazin /magazin/vip
438 ogledov

Incident na odru Miss Slovenije

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 10:25 05.julij 2013.

    Glede na to, kako se zadnja leta obnaša, izraža, oblači in pojavljja v medijih zaradi razno raznih prigod, sem pričela močno dvomiti v njeno inteligenco in pripadnost Mensi. Moram pa priznati, da mi je bila par let nazaj kar všeč.

  • Avatar skeptik
    skeptik 08:38 05.julij 2013.

    Pa ne spet Iris Mulej, noooooooo. Plizzzzzzzzzzzzzzzz :(((((

  • JohnSmith30699 09:09 05.julij 2013.

    Zakaj na ulici vidos polno lepih slovenk, ki so vse lepše kot pa "slovenke" na odru?!

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:37 05.julij 2013.

    E, tu si ga pa mal biksnu. Iris spada v skupino visokointeligenčnih ljudi. Zato še toliko bolj preseneča dejstvo, da je bejba "navaden eskort".....

  • LJ24 09:20 05.julij 2013.

    Damjan Damjanovič, Angelca Likovič in direktor Gospodarskega razstavišča Iztok Bricl, bemtish sami znalci za lepoto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa kje je ravno Iris Mulej našla preverjati splošno znanje, ko pa sama od splošnega nima niti Š!!!!!!!!!!!!

  • wingspan15 10:25 05.julij 2013.

    Glede na to, kako se zadnja leta obnaša, izraža, oblači in pojavljja v medijih zaradi razno raznih prigod, sem pričela močno dvomiti v njeno inteligenco in pripadnost Mensi. Moram pa priznati, da mi je bila par let nazaj kar všeč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.