Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
60917 ogledov

Inšpektorji v akciji, preverjajo gradbena in uporabna dovoljenja

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:03 24.maj 2024.

    A velja tudi za sušilnice sadja?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 14:38 24.maj 2024.

      "Ode ta voz"! Zakaj pa misliš, da so tako dolgo čakali s temi "množičnimi" kontrolami!? Ja, da so "naši" pomembneži, ki so gradili najbolj razvpite tovrstne črne gradnje, imeli dovolj časa priskrbeti si papirje (podkupiti ljudi na pravem mestu najbrž?)za ...prikaži več odobrene postope legalizacije, vendar..., a ne!

  • Luksi 08:10 24.maj 2024.

    Nekam selektivni so ti inšpektorji. Medtem, ko nekateri brez problemov gradijo stolpnice se na navadne ljudi spravljajo zardi vrtnih lop...

  • atamama 09:43 24.maj 2024.

    Zanimivo je stališče inšpekcijske službe in njih selektivnost. Debata danes po telefonu z znancem iz okolice Krškega. Pa ga vprašam ali so se porušile tiste črne gradnje, ki so ob cesti proti raki? Te gradnje so tudi na tujem zemljišču. ...prikaži več Pa najmanj po ena prijavo dobi inšpekcija, ko se začne. Toliko smeha s strani sogovornika še nisem slišal,....razumel pa sem samo to....kje si pa upajo. Pa me zanima ali v SLO ne velja več tisto, da smo pred zakonom vsi enaki?

    • atamama 09:45 24.maj 2024.

      PS kot se sliši je v okolici NM nekaj podobnega. Ali se res inšpekcije delajo norce iz delovnih ljudi, ljudi, ki se jim postavijo po robu se pa na daleč ognejo? Hudičevo je nekaj narobe z organi, ki bi morali ...prikaži več zagotavljati red, kajne?

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 16:13 24.maj 2024.

      Menda, da so ministrstvo zaprosili, da tovrstna območja razglasi za naravne rezervate posebnega pomena, na katerih inšpekcije naj ne bi imele pooblastil tako, da bi ta (ne)dejavnost inšpekcij bila zakonsko krita...

    • Nevica 06:09 25.maj 2024.

      Naš konec Ljubljane slovi po črnih gradnjah - cele hiše so črne gradnje, zato se zaradi nadstreška, ki je velik 2,5 kv metra ne bom sekirala....Ko bodo podrli vse gradnje na vodovarstvenem območju in odstranili C0, se pa lahko oglasijo!!!!!

  • munja 19:37 24.maj 2024.

    Leon ni potreben sarkazem, to kar si napisal, se dogaja marsikje. Eni res zidajo po dolgem in počez, pa se jim nič ne zgodi.

  • atamama 19:31 25.maj 2024.

    Zanima me kam lahko Dolenjci naredijo prijavo za to: https://dolenjskilist.svet24.si/2024/05/19/288880/novice/dolenjska/postavili_se_prikolico/ Kot berem inšpekcije ne morejo-nočejo nič, Policija je svoje naredila? Tožilstvo je tiho. In kaj lahko raja naredi razen ''nov Ambrus''????

  • darko88 08:19 25.maj 2024.

    Če bodo inšpektorji delali s tako hitrostjo, bodo do konca leta opravili komaj 363 nadzorov in ne 6500, kot so jih planirali. Torej se črnograditeljem ni potrebno preveč sekirat.

  • jakec42 08:15 25.maj 2024.

    A gredo ven enkrat na leto in nekaterih črnih gradenj za njih ni!

  • kapibara1 21:07 24.maj 2024.

    Naši inšpektorji so BBB... spomnite se bedasto bedastega bedaka, ki je šel peš v zasneženo gorsko kočo kontrolirat potrdila cepljenja fjek kovid epidemije..

  • Nevica 06:10 25.maj 2024.

    Naš konec Ljubljane slovi po črnih gradnjah - cele hiše so črne gradnje, zato se zaradi nadstreška, ki je velik 2,5 kv metra ne bom sekirala....Ko bodo podrli vse gradnje na vodovarstvenem območju in odstranili C0, se pa lahko oglasijo!!!!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:05 24.maj 2024.

    Res me zanima na katerem naslovu in številki lahko kontaktiram inšpektorje? Sosed zida po dolgem in počez zato me zanima ali ima dovoljenje.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:48 24.maj 2024.

      Ne prakticiraj nevoščljivosti,povrh tega si boš sramoto naredil za celo življenje,kako ne znate s sosedom se pogovarjat,kakšen problem imate nekateri,ugasni mobi,tv,računalnik in kakšno uro porabi za sosede,vse boš izvedel kar boš rabil

    • Avatar Leon
      Leon 09:59 24.maj 2024.

      Nekdo ne razume sarkazma na račun dela inšpektorjev ....😂

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:36 24.maj 2024.

      Bravo,👏,nisem pomislil na to🤦

    • Grof 12:31 24.maj 2024.

      Nick, enkrat sem te že opozoril, pa ni zaleglo, tipičen zarukan Slovenec,

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:14 24.maj 2024.

      Grof,vic dneva😅😅😅

    • kapibara1 21:15 24.maj 2024.

      @nick- v vsakem vicu je nekaj resnice...

    • kapibara1 21:16 24.maj 2024.

      S sosedom , ki zida na črno, ne boš nič debatiral in kako uro debatirel..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.