Slovenija
4409 ogledov

Inšpektorji bodo v prihodnjih dneh še posebej aktivni, tokrat so na vrsti...

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:57 26.avgust 2020.

    Vlado se naproša, naj ne grozi svojim državljanom, ki jo volijo. Hvala za razumevanje!

    • Avatar praufo
      praufo 20:00 26.avgust 2020.

      komu naj pa grozi, slovenčki so navajeni strahu in groženj, socializem jih je to naučil, zdej gredo pa dalje ... da ne bi bilo slučajno konec revolucije

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:30 26.avgust 2020.

      @Ender66,oni grozijo tistim,ki je niso volili(kolesarji brez zaščite,žurerji travarići,raperji,alkoholiki,"kulturniki", režiserji,oskrbovanci PKL-Studenec, Idrija,Vojnik,Hrastnik)... .

    • Avatar praufo
      praufo 12:53 27.avgust 2020.

      no pinko , tud jaz ne volim, pa me potunkaj v kakšno skupino po tvojem izboru, vseeno mi je , ti samo tunkaj , jebe se mi za volitve

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:08 27.avgust 2020.

      Meni tudi.Že vse od županskih 2006, Arhar vs. Janković... .Takrat sem bil nazadnje in nikoli več.

  • Avatar praufo
    praufo 20:02 26.avgust 2020.

    inšpektorji, zavihajte rokava ... nagrada vam ne uide, keša je dost, za inšpektorje pa sploh ... dve, tri kazni, pa je za eno plačo ... pa kaj boš z narodom, olupit ga je treba , tako se dela

  • Avatar Leon
    Leon 19:00 26.avgust 2020.

    Inspektorji so enako kot vsi ostali organi nadzora ......NESPOSOBNI LENUHI .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:50 26.avgust 2020.

      Ti si tud lenuh.

    • Avatar ovca
      ovca 08:54 27.avgust 2020.

      Leon, da je večina inšpektorjev nesposobnih, se strinjam. Edino kar znajo: ta papir, oni papir, tukaj tako piše, itd. Ko ga pa vprašaš, kako loči ponarejen papir od pravega je pa : aaaaaaaaaaaaa, emmmmmmmmmmmm, .... Znanja nimajo in so preveč ...prikaži več vzvišeni, da bi se kaj naučili o zadevi, nad katero vršijo inšpekcijo...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:02 27.avgust 2020.

      Važno,da si ti sposobna in polna znanja.

    • Avatar ovca
      ovca 09:07 27.avgust 2020.

      Pinko, glede na to, da si omejen, in da ne razumeš, da komentiram samo tiste zadeve (zopet za razliko od tebe), s katerimi imam opravka, si bom drznila trditi, da upravičeno dam komentar (zopet za razliko od tebe) in seveda ...prikaži več tebi podobnih. Ti katera beseda od napisanega je jasna? Po vsej verjetnosti ne. Bogi, bogi...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:35 27.avgust 2020.

      Sej ne moreš vedeti,če sem omejen... .Si videla moj zdravstveni karton?

  • SonnyBlack 20:31 26.avgust 2020.

    inspektorji al kaj bi to naj bli...za moje pojme so gumpci,so lahko ostri kolko hocejo...dobesedno grozijo nam vsi povprek ze..lahko sicer proba bit inspektor kak bit oster...ga bom ze odbruso ... s kaksnimi kemikalijamii v oci mu spricno itd itn

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.