Svet
7678 ogledov

Italija razglasila izredne razmere

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 21:53 11.april 2023.

    Zapelte jih na ukrajonsko bojišče,bodo šli sami domov

    • blayo 00:02 12.april 2023.

      Imajo tam od koder prihajajo podobna "bojišča", samo da ti tega ne veš, ker si izoliran od takšnih informacij.

    • Ender3 00:06 12.april 2023.

      blayo 👎 če je kdo neinformiran ste zagotovo prebivalci kleti na Trstenjakovi.

    • blayo 00:17 12.april 2023.

      Spet si me z nekom zamenjal Ender. Bilobil ti bo pomagal.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:57 12.april 2023.

      blayo,v Bosni so morali tudi bežati so bežali bližnjim sosedom ,torej tudi k nam in niso se podal na pot po par tisoč km in danes so večina se vrnili .Večina teh beguncev misli da se tle cedi med in ...prikaži večn mleko in da je vse zastonj in še najhuje ,delajo kar jim je volja

    • blayo 13:39 12.april 2023.

      O ja so se podali dlje. Ravno tako so se podali v Nemčijo in na Švedsko. Ni mi jasno kako to da tega ne veš??? Nihče ne zapusti kar tako zlepa svojega doma, mora iti res nekaj hudo narobe da ...prikaži več si prisiljen narediti to. V Libiji je po nekaterih podatkih trenutno več kot 800.000 beguncev. Jasno jih bo šlo dosti naprej, ker Libija ne slovi ravno kot beguncem prijazna država. V Turčiji je trenutno več kot 4 milijone beguncev.

    • blayo 13:44 12.april 2023.

      V Bosni je trenutno okrog 2,5 milijona beguncev. Slovenija je gostila samo okrog 15.000 beguncev iz bosanske vojne od skupno več kot 500.000, po nekaterih podatkih celo 900.000!

    • blayo 13:45 12.april 2023.

      V Bosno se jih je vrnilo samo okrog 200.000.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:08 12.april 2023.

      blayo vse ve ,šli so k žlahti večina ,nekateri se vrnili ,nihče ni šel nekam na silo ,kot to zdaj počnejo

    • blayo 17:01 12.april 2023.

      Ma daj ne palamudi... ko boš ti moral nekam iti, ker ti bo "gorelo za petami" ne boš nobenega spraševal ampak boš samo šel. Ti ljudje nimajo nič več, edina alternativa temu kar počnejo (bežijo) je, da se pustijo "ubit". ...prikaži več Raje umrejo na poti kot pa tam od koder bežijo. Lahko je s polno ritjo srat in biti pameten, eni imate ta privilegij.

    • blayo 17:02 12.april 2023.

      Sam veš kaj se je zgodilo z ljudmi (moškimi) ki so mirno čakali v Srebrenici. "Mirno" so umrli.

    • blayo 17:05 12.april 2023.

      In ne, večina ni šla k žlahti! Manjšina je šla k žlahti! Pa kaj čem ti jaz razlagat, saj imaš vse dokumentirano in te informacije so prosto dostopne.

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:26 12.april 2023.

      blayo,jaz sem šel v vojno brez razmišlanja ,na vpoklic sem se takoj odzval,če si ti bežal jaz nisem,pa ne palamudi ti,ker ti vse veš,ni da ni.

    • blayo 19:02 12.april 2023.

      Pa kaj spet modruješ??? Kaj me briga kolk litrov cvička si ti med 10-dnevno vojno spil. Jaz ne palamudim ampak vem stvari ki so javno objavljene, ti si pa vse pozabil, potem pa pribijaš kar nekaj kot se ti zdi ...prikaži več ali pa kot si zadnjič za šankom slišal.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:24 12.april 2023.

    Evropa naj zapre svoje meje in seveda poostri nadzor na njih, pred vsem na kritičnih točkah. Če vstopijo naj se jih deportira nazaj od koder so prišli. Mislim, da je čas, da začne EU misliti pred vsem nase, ker časi ...prikaži veččasi so daleč od rožnatih. Dokler pa bodo imelo migranti boljše pogoje za življenje pri nas, seveda, bomo za njih obljubljena dežela. Sramotno, da se jih podpira tudi denarno. Če so že tukaj naj delajo, pač nižja dela, ki jih nihče noče.

  • alen04 05:43 12.april 2023.

    Tito je imel vse pod nadzorom. Žalostno je dejstvo, da 27 članic in nekaj 100 vodilnih nima ničesar pod nadzorom.

  • mina6 06:55 12.april 2023.

    ALO, CES SVET NAJ PRIDE V EVROPO!!! KRETENI!! Delati je treba, če hočeš bolše živeti!! Ne pa na tuj račun samo pričakovati ali celo zahtevati, da se kar rakomoti v moji dnevni sobi in v hladilniku pobere, kar mu paše!! ...prikaži več! IZBOLJŠAJTE SVOJE DEŽELE IN TAM UŽIVAJTE!!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:07 12.april 2023.

    Že 10 let pobirajo iz morja vse kar priplava, sedaj se pa pritožujejo ? Če jih že naložite na svoje ladje jih pa še odpeljite nazaj, bodo vedeli drugi, kaj jih čaka, če pridejo ilegalno. Problem rešen v letu dni, ...prikaži več vse na ladje in v Afriko. Afrika je velika !

  • sandi76 09:19 12.april 2023.

    Nemška kanclerka Angela Merkel jim je že pred leti ponudila dobrodošlico ! Torej, veste, kam jih morate peljati !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.