Prokleti migranti, to so volilci levakof in slobodnjakov..Na takšni volilni bazi si levaki in slobodnjaki gradijo politično prihodnost
Rene, si šel na volitve? Koga si volil?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Prokleti migranti, to so volilci levakof in slobodnjakov..Na takšni volilni bazi si levaki in slobodnjaki gradijo politično prihodnost
Rene, si šel na volitve? Koga si volil?