Šport /sport/zimski-sporti
13181 ogledov

Iz tabora Vlhove z obtožbami na račun Shiffrinove

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 13:09 18.februar 2019.

    Pač ameriški stil in mišljenje-drugače pa deluje zelo ošabno....

    • res.no 15:15 18.februar 2019.

      se strinjam, tudi meni deluje tako. Kot smučarka odlična, karakterno in po obnašanju mi pa niti slučajno ni simpatična.

  • Majazmaja 15:27 18.februar 2019.

    Shiffrinovo so se kritike dotaknile -> ShiffrinovE so se kritike dotaknile / tekom prvenstva -> MED PRVENSTVOM / V pomembni trenutkih -> V pomembniH trenutkih

  • Majazmaja 15:27 18.februar 2019.

    Prebila sem se skozi sramotno napisano skrpucalo. da bom zmagal samo še eno tekmo -> tole prihaja iz bivše srbohrvaščine, slovensko je 'da bom zmagal samo na eni tekmi' / zmagovalec 25 tekem -> 25. tekem (zmagovalec petindvajsetIH tekem in ...prikaži več ne zmagovaled petindvajset tekem) / odločitev, katere so javno -> odločitev, KI SO JIH javno / odpovedati udeležbo, kot nastopiti na tekmo -> odpovedati udeležbo kot nastopiti na tekmi /

    • Janez_53 18:25 18.februar 2019.

      Majazmaja, drži, da je članek beden, ampak slovenščine tudi ti ne obvladaš! Pika za številko pomeni, da gre za VRSTILNI ŠTEVNIK (prvi, drugi, tretji itd.), torej si "usekal mimo". Najlepše bi bilo, če bi si pisec članka (me res zanima, ...prikaži več ali so to v resnici novinarji ali le pisunčki, ki obvladajo tipkovnico) vzel tri sekunde in število tekem napisal z besedo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.