Svet
14462 ogledov

"Izrael je tri dni pred napadi Hamasa dobil svarilo od Egipta!"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 20:19 11.oktober 2023.

    Žalostno. Žrtvujejo svoje državljane in turiste , da imajo izgovor za uničenje Gaze. Ne podpiram akcije Hamasa, naravnost zgrožen sem, da so se lotili civilistov. Še en dokaz več, da sta naši kulturi zelo različni in bi se moral omejiti vstop migrantom.

    • SlavkoKrizman 20:34 11.oktober 2023.

      Žrtvujejo vse, da gre vojni biznis naprej. Žal je denar za vladajoče izraelce in ameriške podpihovalce več vreden, kot človeška življenja.

    • blayo 21:51 11.oktober 2023.

      optimist, ampak naša kultura je ravno kultura neomejevanja oziroma če že govorimo o omejevanju mora biti to neselektivno, se pravi enako zate kot za kogarkoli drugega.

    • blayo 21:53 11.oktober 2023.

      Slavko, jaz sem prepričan, da če Izraela ne bi bilo, bi ostali Arabci že zdavnaj iztrebili Palestince. Ne pozabit, da so za bližnji vzhod oziroma arabski svet Palestinci isto kot so za nas Cigani.

    • Ender3 22:51 11.oktober 2023.

      Kdo zdej koga uničuje. ?

  • tamara8 22:05 11.oktober 2023.

    Kar sejejo to žanjejo! Umazana igra Izraela!

  • fuckZ24 21:38 11.oktober 2023.

    Židovski vojni minister je prebivalce Gaze imenoval človeške živali. Glede na to, da gre za uradnega predstavnika židovske vlade, je to uradno stališče židovske oblasti. To je čisti rasizem. Glede na vse to nimam nobenega zadržka, da na glas pivem, ...prikaži več da je treba židovski gnoj iztrebiti do zadnjega žida. Evo, z rasitmom nad rasizem. Škoda, da Hitler med ww2 ni počistil vseh. Do zadnjega

    • blayo 21:50 11.oktober 2023.

      Nekaj si zamešal. Ni govoril o prebivalcih Gaze ampak o Hamasu. Dal je tudi primerjavo z ISIS-om in sicer da je Hamas t.i. ISIS Gaze.

    • fuckZ24 22:16 11.oktober 2023.

      We are fighting against human animals”. This is how Israeli Defence Minister Yoav Gallant announced what he called a “complete siege” on Gaza. Ne bori se on oroti Hamasu, ampak proti vsem prebivalcem Gaze. Neselektivni. Pizda je celo mejni prehod ...prikaži več Rafa stolkla, kjer so se civili piskušali umakniti iz Gaze v Egipt. Židi so se odličili, da bodo iztrebili Palestince, jaz pa pravim, da je treba iztrebiti žide. Do zadnjega. Ti se pa informiraj, predno pišeš neresnice. Razen če jih pišeš namerno.

    • Ender3 22:56 11.oktober 2023.

      fuck 👍 imaš prav. Židje so že Hitlerju delali problem. Bili so iztrebljeni, a očitno premalo, da se s pomočjo svojih lobijev po svetu lotevajo genocida in aparthaida nad Palestinci..

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 06:48 12.oktober 2023.

      Vsi finančni skladi so v rokah Judov! Vsa tehnologija, znanost in laboratoriji so odvisni od vsebine denarnice ki jo diktira Jud!

    • blayo 11:02 12.oktober 2023.

      fuck, a naprej pa ne boš citiral? Zakaj nisi citiral samo ""We are fighting against human..." in tu odrezal? Bi bilo še bolj udarno! Tvoje informacije so "izrezane" iz konteksta. Nategnili so te na suho.

    • blayo 11:03 12.oktober 2023.

      ajda, ja in? Kako so pa prišli v njihove roke? A ti bi rada ta jih predajo tebi? Prostovoljno?

    • fuckZ24 11:54 12.oktober 2023.

      Blayo, pa ti citiraj.

    • fuckZ24 11:58 12.oktober 2023.

      @blayo spet serješ. Korektno sem citiral in nič "odrezal". Pejd gledat kamor hočeš. Sicer mi pa ti povej, kaj sem "odrezal".

    • fuckZ24 12:07 12.oktober 2023.

      In se nekaj: originalna izjava je v židovščini. Dvomim, da jo razumeš. Očitno so nategnili nekoga drugega, ne mene. Mogoče tebe?

    • fuckZ24 00:50 13.oktober 2023.

      Se mi je zdelo, ja. Eno samo gobezdanje in drkanje te je. Ko bi moral položiti karte, se pa userješ.

    • blayo 12:54 13.oktober 2023.

      Misliš v Hebrejščini poba? Lepo sem ti napisal kaj govori. Nikjer ne reče da so Palestinci živali. Ves čas govori o Hamasu in njih poimenuje "Palestinski ISIS", in da se borijo proti njemu. Ti si si pa izmislil, da govori ...prikaži več o neselektivnem pobijanju Palestincev.

    • fuckZ24 20:08 13.oktober 2023.

      Poba, ne se hecat. A ti resno misliš, da jaz na vem, kako se reče njihovemu svahiliju??? Jaoo. Ej, jaz sem bil tam. Vem precej več kot si ti sploh predstavljaš. To, kar govoriš, je navaden bulšit. Imaš citat, ki ...prikaži več je copy-paste iz Al Jazeere, imas pa isto v vseh svetovnih medijih, celo The Times of Israel. Vsi citirajo isti stavek v kontekstu, da bodo sprožili totalen siege na Gazo. Kjer je 2 mega civilov. Če znaš seštet 1+1, boš celo ti dojel, ga complete siege on Gaza + 2M civilov v Gazi pomeni

    • fuckZ24 20:10 13.oktober 2023.

      ... cimplete siege na 2M civilov. Ti mi pa ene buče tle pridajaš. Kakšen ISIS??? Kje si to vidu?

    • fuckZ24 20:11 13.oktober 2023.

      Aja, seveda ni rekel, da bodo neselektivno pobili čim več Palestincev. Ne, oni tega ne govorijo, oni to počnejo.

    • blayo 15:02 16.oktober 2023.

      Vidim da sploh nisi gledal kompletnega press relisa ampak samo delčke izrezane iz konteksta ki so jih potem poobjavljali vsi. A ti veš kaj je to siege? To je zavzetje. In zakaj misliš da to počnejo? A zato da bodo ...prikaži več Palestince pobil al kaj? Pa ti si budala, da večje ne more bit. Še enkrat ti povem, če Izraela ne bi bilo, Palestincev že zdavnaj ne bi bilo več. Zdaj pa hitr na ulco pa vpit Alah je velik, da ne boš česa zamudil. Bumbar.

    • fuckZ24 16:51 16.oktober 2023.

      Idiot.

    • fuckZ24 17:04 16.oktober 2023.

      Ja, zato, da bojo Palestince pobil, izgnal, whatever. Etnično očistil sever Gaze. Zdaj so prišli s pravimi kartami ven. Ta spopad bojo izrabili za ozemeljsko ekspanzijo. Če si pozabil, oni so tam že zidali svoje naselbine, pa so jih 2005 ...prikaži več podrli, ker so ugotovili, da rabijo preveč vojske za to, da jih branijo. Zdaj bodo ozemlje etnično očistili in poselili z židi. To, kar je bil ves čas njihov namen. Pejt gledat njihove predloge, da naj Egipt postavi šotore na Sinaju, kjer je dost placa. Kdo je

    • fuckZ24 17:04 16.oktober 2023.

      .. zdaj budala? Tepec kratkovidni.

    • fuckZ24 08:41 17.oktober 2023.

      Btw, ko se nekaj zmrduješ, ko pišem, da židi neselektivno pobijajo Palestince: v zadnjih 10 dneh so židi v Gazi porušili ali poškodovali 23 objektov, ki pripadajo UN. V teh napadih je umrlo 14 tam zaposlenih. Kdo je zdaj terorist. ...prikaži več Ti si en navaden židovski apoliget. Verjetno si tudi sam žid.

    • blayo 17:22 18.oktober 2023.

      Bumbar, zadnjič ti povem... če Izraela ne bi bilo, Palestincev že 70 let ne bi bilo več, ker bi jih Jordanci, Sirijci pa Egipčani že vse potamanili. To kar navajaš je potrdil kdo? Hamas?

    • blayo 17:28 18.oktober 2023.

      Temelji za palestinsko in judovsko državo so bili postavljeni 1948. Prvi so po tem Gazo okupirali Egipčani, zahodni breg pa Jordanci. Arabska liga se je že takrat odkrito pripravlja na uničenje Izraela, kar jim je Izrael s preventivnim napadom preprečil. ...prikaži več Palestinci so bili vedno samo kolateralna škoda in orodje v arabskem boju proti Judom.

    • blayo 17:33 18.oktober 2023.

      Arabci nočejo Židov tam, ampak oni ne bodo kar odšli, ker so tam že od 1700 BC.

    • blayo 17:36 18.oktober 2023.

      Ime Palestina so si izmislili stari Rimljani za takratno ozemlje Judeje.

    • blayo 17:38 18.oktober 2023.

      Islam je tja prišel mnogo kasneje, šele v 7. stoletju AD.

  • HayekF 22:20 11.oktober 2023.

    Samo s...je na tistem koncu že več kot 2000 let. Najbolje da je tam spet puščava.

    • Ender3 22:58 11.oktober 2023.

      Dovolj bi bila tudi sveta puščava za obleganje naivnih vernikov.

  • Ender3 23:08 11.oktober 2023.

    Itak, da je to narejeno po znanem scenariju. Izrael se spreneveda in razglaša ta napad kot, nepričakovan..Namerno in zavestno so to dopusti za preusmeritev vojne pozornosti iz Ukrajine na bližnji vzhod..Izrael je bil vedno prvi in edini vazal na katerega ...prikaži več se ZDA lahko zanesejo..Kaj bodo sedaj Izraelci krvaveli za interese Amerike pa je, drugo vprašanje..

    • Jernej65 00:10 12.oktober 2023.

      Ender3, no sedaj pa že krepko bluziš.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:45 12.oktober 2023.

    Ne vem zakaj se mediji v Evropi tako sprenevedanje. Že 30 let judje vodijo vso politiko in ameriški pudelj čaplja za njihovimi ukazi ! Napadajo ves arabski svet, da destabilizirajo EU z begunci ! To je namen in maščevanje Izraela! ...prikaži več Američani pa kot primitivci kimajo in tržijo!

  • Avatar Leon
    Leon 09:47 12.oktober 2023.

    Yenkiji potrebujejo svežo kri . Pri Ukrajini so obupali saj je Zelenski nenasiten in so se ga odpovedali . Izraelci imajo večje svetovno bogastvo . https://insajder.com/svet/tarca-je-iran-past-je-ze-nastavljena-izraelu-svetovna-os-odpora-v-novi-vojni-proti-zda

  • Boris 13:51 12.oktober 2023.

    Jaz mislim, da če je Izrael bil posvarjen ali je celo že sam prej vedel, je bil tiho in pustil žrtvovati ljudi, ker služi političnemu utrjevanju Netanyahuja, vlade in države. Pa mogoče bi itak potekel rok vsemu tistemu strelivu, je bilo fajn ponucat.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 22:17 11.oktober 2023.

    Kazen za tole sranje Palestincev bo IZBRIS GAZE!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.