Imate vlado, ki podpira genocid in streljanje dojenčkov. Ja bravo, no. Novi predsednik si je vsekakor zaslužil orden z zlato Davidovo zvezdo z lovorjevimi listi za boj proti človečnosti.
Ah, to je bilo le skromno darilo našemu ponovno izvoljenemu ... pardon: izrojenemu PV za ves njegov trud, kar zadeva pobijanje nič krivh prebivalcev Palestine!
Jap, to so pa novi Janezovi prijatelji, tudi on je ukazal pretepat državljane in jih zaplinit sredi Ljubljane, ker mu protesti ljudi niso bili po volji...naslednjič bo steljal z pravimi metki od izraelcev.
ave jansa, prijatelj morilcev otrok.
JJ, boš kaj twitnu? Samo vprašam.
Če že on nima jajc, bi pa lahko v njegovem imenu twitnila Ursula von Jansha. Ona je po Hipokratu zapresežena humanistika..
Imate vlado, ki podpira genocid in streljanje dojenčkov. Ja bravo, no. Novi predsednik si je vsekakor zaslužil orden z zlato Davidovo zvezdo z lovorjevimi listi za boj proti človečnosti.
Ah, to je bilo le skromno darilo našemu ponovno izvoljenemu ... pardon: izrojenemu PV za ves njegov trud, kar zadeva pobijanje nič krivh prebivalcev Palestine!
Kdor hudiča podpira, se lahko večne družbe pri njem nadeja.
HITLER PRIDI NAZAJ...
Večji kot so morilci, bolj jih naš Udbaški Janez časti. Fuj kam gre Slovenija pod tem Udbašem.
Se pridružujem komentarju 👍
Ga ni zdravo razumnega človeka, ki tega ne bi obsojal..Ni izgovorov ni opravičil !!
Jap, to so pa novi Janezovi prijatelji, tudi on je ukazal pretepat državljane in jih zaplinit sredi Ljubljane, ker mu protesti ljudi niso bili po volji...naslednjič bo steljal z pravimi metki od izraelcev.
Pa še ambasado bojo odprl u Lublan...Danke Johan mein Fuhrer!