Slovenija
56905 ogledov

Študentki nista več mogli gledati dogajanja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:03 28.oktober 2023.

    Žvižgači in priče kaznivih dejanj so v Sloveniji žrtve krivosodja . Razlog korupcija pravosodja ?

  • Kmodri 13:08 28.oktober 2023.

    Nad starejšimi se v bolnicah pogosto izživljal! Žalostno, a resnično!

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 16:29 28.oktober 2023.

    Sam sem bil leta 2009 operiran v UKC Ljubljana. O obnašanju medicinskega osebja po operaciji bi napisal srhljivko v stilu Agathe Christie. Na podlagi takratnih izkušenj verjamem, da gredo nekateri v take poklice, da bi se nad nemočnimi izživljali, ali ...prikaži več jim celo *pomagali* predčasno v svet brez vrnitve.

  • atamama 17:57 28.oktober 2023.

    Dobro bi bilo, da N1 objavi kakšen interes ima njihova novinarka. Iz objav je možno sklepati, da zbirajo sistematično vse možne napake in k temu ''dolgo študirajoče'' pomenijo pomemben vir. Strinjam se z vsakim, ki bo rekel, da na Polju ...prikaži več ni prijetno, celo več, včasih grozljivo. Ko je sodelavec leta nazaj prenehal jemati zdravila- in smo ga obiskali na Polju. Groza, kot v grozljivkah, ampak ko so ga ''fantje'' prijeli, da je lahko dobil inekcijo nisem vedel ali sem vesel ali kaj? Pač ni šlo drugač

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:14 28.oktober 2023.

    Namen izrednih nadzorov je samo da se sistematično zakrije vse nepravilnosti.

  • LukaMB 23:59 28.oktober 2023.

    Zaščititi in nagraditi denarno žvižgače, pa bo red.

  • borut08 13:17 28.oktober 2023.

    Država,družba upravljanja s slabimi interesi je v mojem primeru zlorabila zdravstvo in mi kot invalidu 1kat z namenom ustrahovanja,izsiljevanja,disciplinirana itd.ker sem preveč iskren,glasen in kritičen do politike ustrahovanja in zlorab institucij ter države načrtno unicila-li v UKCL z neustrezno obravnavo ...prikaži več saj so z biopsijo po znakih bolezni transplantirane ledvice namerno odlašali več kot 2 leti in določitev točne diagnoze ter zdravljenjem ter psihiatrijo.Glej moj FB,Instagram Borut Zabret.

  • rd2dmk2 09:01 28.oktober 2023.

    ti čuj soseda zakaj pa imaš maku-up samo na enem očesu. pa veš suseda, ma je mož škrti , dal samo eno batino..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.