Slovenija
98 ogledov

Izvršba na slepo je draga

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dioklecian 19:33 23.september 2013.

    Cigan ali rom naziv je nepomemben, pomembno je kakšen je človek. Zakaj se po večini še vedno bolj uporablja naziv cigan preveri v Novem mestu, Škocjanu, Črnomlju in še kje.

  • tadejacop 21:24 16.oktober 2013.

    V našem podjetju vložimo izvršbo za neplačan račun že v 3 mesecu po zamudi. Vse damo direkt na www.izvrsba-izterjava.si in oni vse uredijo. Neplačniki so vedno neplačniki, vsaj tako direktor pravi.

  • maresem 08:04 23.september 2013.

    Ja, to je slovenija (z malo začetnico) ker si velike ne zasluži. Sram me je, da je to moja domovina!

  • Ronald Reagan 08:07 23.september 2013.

    Mare, a ti hodiš na volitve?Ali enostavno prepustiš ciganom da ti prevzemajo državo?

  • moder 10:08 23.september 2013.

    sej je vseeno al jo das janezu al pa zokiju, oba sta lopova... kako je koncal Kramberger pa vemo ne,...

  • Zdenko Rakovec 20:34 23.september 2013.

    Jebena država jebeni zakoni,ki veljajo samo za prevrante in barabe,saj so itak napisani njim v prid...sramota ????

  • b3180966 08:35 23.september 2013.

    Če te nekdo toži (od nekoga nekaj terja) ima vsakdo pravico do obrambe (ugovora). In prav je, da tisti, kateri ni imel prav plača vse stroške, kateri so s tem nastali. Ob drugačni ureditvi bi npr. tožil soseda za ...prikaži več motenje nočnega miru, ker preglasno smrči. Ko bi on najel odvetnika, pa bi odstopil od tožbe. Mene bi to stalo kuverte in znamke njega pa par 100€.

  • mirko 11:46 23.september 2013.

    Pravnega sistema na področju izvršbe ne razume niti novinar, ki je ta članek napisal, kaj še le njihov bralec, ki jim je poslal pismo. Tupci, škoda da ste hodili na FDV, če ste sploh. Seveda je prav, da plača ...prikaži več umaknjeno tožbo tisti ki je tožbo sprožil. Kriv je odvetnik, ki ga zastopa, ker ni prej preveril stanje premoženja toženega. V tem primeru naj stroške drugega odvetnika pokrije njegov odvetnik, zaradi malomarnega dela. To, da se pa pred izvršbo da prepisat premoženje na druge sorodnike in se to v postopku izvršbe ne upošteva je pa cvetka v našem pravnem sistemu, ki ga zahodni svet ne pozna. Imamo strokovnjaka ala Cerar in njemu podobni, ki jih osrednji (bivši komunistični) mediji kujejo v zvezde.

  • dragec 11:50 23.september 2013.

    Opozorilo uredništvu Žurnala:- kako dovolite, da nekateri žalijo rome (cigane)?- temu RR odvzeti možnost komentiranja i žalitve drugih narodov?- zdaj tudi jaz lahko povem, da ti cigani (tebi RR) nategmnejo mater nacionalistično.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.