Kakšna je lahko kakovost rešitev od mega prevaranta, super bleferja in ultra skorumpiranca, ki ne zna vključit niti preprostega PC! Jebote, neverjetno, kakšni pohabljeni analfabeti krojijo lajf v butalah!
Joj Zoki, rešitev na Dunajski očitno ni odlična, ali se je nekdo zakalkuliral ali pa slabo izvedel. Ne moreš pustit da ti naliv blokira glavno prometnico, pa ni bil ravno sodni dan. Semaforje in rampe pa bi morali postavit že davno.
Jaz tud. Splav pa čolnarja, da bo avtomobile vozil na drugi breg.
Zoki procenti ki si jih pobasal v žep so poplavili podvoz.
Ničesar naj se ne dotika in gradi, ker kot prvo preveč stane, kasneje se pokaže za nekoristno. Brez zamere do g. Jankovič a. Nič naj se ne dotika.
Še 10%. Ruplu ni zmogel dati nagrado častni meščan, dal jo je pa vsem komunajzerjem.
Kakšna je lahko kakovost rešitev od mega prevaranta, super bleferja in ultra skorumpiranca, ki ne zna vključit niti preprostega PC! Jebote, neverjetno, kakšni pohabljeni analfabeti krojijo lajf v butalah!
pa temu kurčeviču je treba dati nobelovo nagrado za rešiev
Joj Zoki, rešitev na Dunajski očitno ni odlična, ali se je nekdo zakalkuliral ali pa slabo izvedel. Ne moreš pustit da ti naliv blokira glavno prometnico, pa ni bil ravno sodni dan. Semaforje in rampe pa bi morali postavit že davno.