matoz je samo s preprodajo 2 bioplinarn na slabi banki zasluzil 2-3 mio evrov. konflikt interesov. kako je lahko nekdo tak minister za notranje zadeve. obup.
kupil ju je kot izvrsni direktor slabe banke za 1 mio eur vsako na slabi banki potem pa prodal obe madzarom . prvo za 4 mio, drugo pa mislim da za 2,5 mio. to so javni podatki.
munja👎 zanimivo, kaj bo Matoz priznal KPK, ko bo moral razkriti premoženje..Nekaj desetkratnik tistega kar so Janši leta 2014 očitali kot denar neznanega izvora..
Večni optimist, notorični lažnivec in egomanijak je ta JJ. Dobro je vsaj to, da je vse zabeleženo, kar javno izjavi potem, ko bo obtoževal druge, ko mu bo šlo vse narobe..Nategnil je javnost in volilni sistem sicer se nebi dokopal… ...prikaži več do četrte vlade..Kaj takšnega je mogoče samo v Sloveniji kjer je možno polarizirati javnost do takšne stopnje, da je vseeno kdo jim vodi vladno politiko. Iz Svobode bomo potonili v temo in zato smo si krivi sami..
NPU preiskuje nekaj primerov SDS in NSi. Na željo Matoza, ki je pred 30 let delal v policiji, pa je Janša ugodil, ker mu zaupa. Ni njuno prvo mešetarjenje. Bo pa koristno za SDS. ""Matoz: Treba bo redefinirati pristojnosti Nacionalnega… ...prikaži večga preiskovalnega urada""
S tem je Janša priznal, da je Hojs zgrešil z delom na vodenju policijskega ministrstva. Hude demonstracije so koštale Janšo izgube mandata. Zdaj bo javnost bo zadovoljna, da šušmar ne bo politikoval po policiji.
Vsi vemo, zakaj ga je izbral. Nagrada za preteklo delo. Beri , vse puklastove mučke je uspel počistit pod preprogo,
Si se mogoče vprašal, zakaj jih je, če jih je res, lahko počistil pod preprogo???
munja vsaj 1 je zastarala. vlecenje postopka do zastaranja. recimo Patria. zadeva zastarala.
in kdo se je potrudil, da je zastarala??
bebo munjasti, ne sprenevedaj se...😎
matoz je samo s preprodajo 2 bioplinarn na slabi banki zasluzil 2-3 mio evrov. konflikt interesov. kako je lahko nekdo tak minister za notranje zadeve. obup.
A ti je sam povedal, da je toliko zaslužil??? Ne bluzi!!!
kupil ju je kot izvrsni direktor slabe banke za 1 mio eur vsako na slabi banki potem pa prodal obe madzarom . prvo za 4 mio, drugo pa mislim da za 2,5 mio. to so javni podatki.
munja👎 zanimivo, kaj bo Matoz priznal KPK, ko bo moral razkriti premoženje..Nekaj desetkratnik tistega kar so Janši leta 2014 očitali kot denar neznanega izvora..
Golob je premagal Janšo, ljudje pa niso volili SD zaradi korupcijskih afer!
Janša brez izdajalcev in prevare ne bo nikogar več premagal. To je tudi njemu že dolgo znano..
Večni optimist, notorični lažnivec in egomanijak je ta JJ. Dobro je vsaj to, da je vse zabeleženo, kar javno izjavi potem, ko bo obtoževal druge, ko mu bo šlo vse narobe..Nategnil je javnost in volilni sistem sicer se nebi dokopal… ...prikaži več do četrte vlade..Kaj takšnega je mogoče samo v Sloveniji kjer je možno polarizirati javnost do takšne stopnje, da je vseeno kdo jim vodi vladno politiko. Iz Svobode bomo potonili v temo in zato smo si krivi sami..
NPU preiskuje nekaj primerov SDS in NSi. Na željo Matoza, ki je pred 30 let delal v policiji, pa je Janša ugodil, ker mu zaupa. Ni njuno prvo mešetarjenje. Bo pa koristno za SDS. ""Matoz: Treba bo redefinirati pristojnosti Nacionalnega… ...prikaži večga preiskovalnega urada""
S tem je Janša priznal, da je Hojs zgrešil z delom na vodenju policijskega ministrstva. Hude demonstracije so koštale Janšo izgube mandata. Zdaj bo javnost bo zadovoljna, da šušmar ne bo politikoval po policiji.
Kdor najame metuza,ni nikoli nič kriv
Očitno matoz pozna vse luknje v zakonih, ki jih pišejo nesposobneži.
munja, Matoz pozna samo eno luknjo. Takšno, kjer hrani denar skrit pred KPK in javnostjo..