Slovenija

Janša po prvi seji vlade že napovedal veliko potezo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 21:14 04.junij 2026.

    jest sem že naročil bugatija- tile tolk obljubljajo da razmišljam da bi kar dva..

    • Ender3 00:53 05.junij 2026.

      Sokrajan a ti tudi 😂 Rdečega podobno kot modni čevlji U.K.Ž. S takšno barvo takoj razdražiš janšiste in svečkarje..

  • Plavi-mil 10:26 05.junij 2026.

    Endrekač in dieta eno in isto sranje, ponavljata se kot srake in smešita.

  • Dieta 21:37 04.junij 2026.

    Na vladi so sneli Palestinsko zastavo in bodo obesili Izraelsko. Janša si bo posadil sliko Netanjahuja kar na delovno mizo.

    • Ender3 01:06 05.junij 2026.

      Ampak kako to lahko počne mimo mnenja DZ in usklajeno zunanje politike. In Spet bo imelo US veliko nepredvidenega dela.

  • bobubob 23:03 04.junij 2026.

    Bomo slovensko vojsko poslali na Grenlandijo kidat pristajališča za MAGA helikopterje, ki bodo pripeljali eksplozivno demokracijo tudi tja?

    • Ender3 00:55 05.junij 2026.

      Bob, ne provociraj bo naš Janez stvar vzel za res. Z njim ni šale...

  • Jernej65 23:47 04.junij 2026.

    Udbaš je pred 4 leti Golobu na prag nasral toliko gnoja, da ga je čistil eno leto preden je sploh lahko začel delati in sedaj isti Udbaš od Goloba pričakuje, da bo sodeloval pri njegovem uničenju Slovenije. Srečen je lahko, ...prikaži več da Golob ni začel že prvi dan srat kubike gnoja, kot je to naredil on pred 4 leti.

    • Ender3 00:59 05.junij 2026.

      Jernej 👍👏👏 pišeš kot bi moje misli bral. Tip je sedaj v politični in mentalni ekstazi. Ne počuti se kot zmagovalec ampak kot Napoleon.

  • Ender3 00:30 05.junij 2026.

    Tip je že trikrat popolnoma neodgovorno vodil vlado. A, kaj zdaj v četrto bo pa drugače. Haloo. Janša je demagog. V polemikah je nesramen in rad podtika. Ne izbira sredstev, je hudoben in brezobziren. Ne išče svetovalcev ampak vernike, ne ...prikaži več išče sodelavcev ampak služabnike«. Dokaj lucidne ocene, ki jim lahko samo pritrdiš in veljajo še danes.

  • Dieta 14:20 05.junij 2026.

    Naveza Netanjahu-Janša je naveza dveh skorumpiranih politikov.

  • jakec1575 21:30 04.junij 2026.

    pizda, spet bomo vse zvedeli na tviterju. a tviter stevec ze dela?

    • Ender3 00:50 05.junij 2026.

      Njegovi zaupniki in verniki so si potrojili twitter račune, da slučajno kakšen njegov umotvor nebi preslišali.

  • Dieta 21:31 04.junij 2026.

    Z Janšo smo banana republika. ..."Izrael napovedal odprtje veleposlaništva v Sloveniji"". Janševim in Janši osebno vojno zločinstvo, genocid in izogibanje mednatodnemu sodišču za vojne zločine, ne pomeni nič.

    • Ender3 00:47 05.junij 2026.

      Zanimivo bi bilo vedeti kakšne podatke in ugotovitve skriva Mogetova komisija v zvezi s preprodajo in trgovanjem z orožjem JJ. Zakaj nihče po sodni poti ne zahteva, da se ti podatki dajo v javnost. Nekdo s trdo roko to onemogoča ...prikaži veča in Janšo ščiti..Sploh pa koliko volilcev pristaja, da vlado vodi izdajalec in demagog, ki ima verjetno največjo kazensko evidenco na sploh..

  • maček 21:51 04.junij 2026.

    Tema se zgrinja nad slovenijo.

  • irena213 10:43 05.junij 2026.

    Janša nam je zjebou dostop do morja/mednarodnih voda. Kaj zdej Janez? A boš kaj zrihtou? Pa arbitražni sporazum? Ah sej to ni pomembn...

  • Dieta 14:19 05.junij 2026.

    Prihajajo dejanja.... Pomoč vojnega zločinca po navezavi Mossad-Black Cube-Janša. Vidno pa je bilo, kljub zanikanju Janše, da je imel stike z izraelskimi obvepčevaci, ki si nezakonito snemali in posebej prirejeno za volitve je Janša objavil. Palestinska zastava DOL, Izrael odpre veleposlaništvo.

  • Dieta 21:34 04.junij 2026.

    Rezultati sodelovanja obveščevalne službe Black Cube in Janše je obrodilo sadove v tesnejšem sodelovanj z genocidno politiko. Zdaj se postavi pravega moža v SOVO, da "uredi " obremenilne info in je Janša spet čist.

    • Ender3 01:02 05.junij 2026.

      Ampak, če mu še to uspe potem pa bomo resnično rabili kakega lovca tipa Rotar. Vemo kako je, ko imamo steklo žival..

  • Žvižgač 21:09 04.junij 2026.

    Enderr tri pozdravlja novo vlado in ne more skrti navdušenja nad njeno pogumno in perspesktivno ukrepanje za dobro naroda. Ender pričakuje novo republiko v kratkem.

    • Ender3 00:35 05.junij 2026.

      Kaj prikletni bebo po tej veličastni zmagi si pa dobil krila. Ampak pazi, kdor visoko leta lahko nisko pade četudi životari kot @žvižgač v kleti. Poglej si Hoivika, kako glasen je bil na strehi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.