Slovenija
78 ogledov

Janša: Rešitev je v vrednotah osamosvojitve

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:26 15.december 2013.

    Ali morete res objaviti vsako nesmiselno sranje , ki pade na kapsel tej barabi !Naj ga v Demokraciji citirajo, ne pa da tule razburjate z njegovimi nebulozami in sluzavostjo večino svojih bralcev.

  • Bozan Zabjek 11:10 15.december 2013.

    Vrednote iz kleti Cankarjevega doma, torej brezjajčnost in prodana duša? Pa s polnimi žepi iz Pokojninske blagajne bežati v tujino. Ja, gospoda kriminalca na sliki!

  • ac-dc 11:17 15.december 2013.

    Ne seri. 23 let si pomagal krojiti politiko, ki nas je pripeljala do te stopnje, zdaj pa trobiš o neki rešitvi....

  • dragec 11:57 15.december 2013.

    SDS - jerovšek,breznok - sami kreteni, kako me je sram, da SLO , moja država ima te kretene za politik. Politike so izvolili ljudje, pomeni da smo si sami krivi.Pa še to, to budalo krkoviča noben minister ni imel ...prikaži večel jajca da ga vrže iz SV.

  • wester62 14:24 15.december 2013.

    a to hoče da bi spet tako pokradli lahko slovenijo kot takrat. vse največje kraje našega premoženja so se začela prav takrat. mi pa smo nasedli njihovim izgovorom in obtožbi drugih,da so krivi. prav janša in bavčar s svojimi so ...prikaži več vodili največje kraje v sloveniji,seveda zdraven z komunisti. človek je res psihopat in hudo bolezen ima oblastotitis.bedno. naj že enkrat gre v avstralijo ali argentino

  • Jelenka Černigoj 15:04 15.december 2013.

    zoki dje , k nam fura balkansko mafijo v državi je pa car ...

  • Žurnalček 16:15 15.december 2013.

    Jaz tud !

  • Irena Orač K 20:15 20.december 2013.

    Tomaž popolnoma se strinjam z vami

  • Žurnalček 17:40 14.december 2013.

    Kollikokrat ti moram povedati , da so mi ponujali kamion AK po 200DM , ampak samo do Slovenske carine , se niso upal franko hrvaška meja. Ja ta velki kot JJ , so pa na večje pošilke protipravno dodajali policijsko ...prikaži več spremstvo , da je navzven zgledalo kot državni posel , da carina ni mogla konvojev zapleniti.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 16:22 14.december 2013.

    Šefa protikorupcijske komisije pa naj bosta kar Janša in Janković ane? Joooj res kam smo padli to ne moreš verjet. Pa kje ste še tega Petrleta najdl pa to ne moreš verjet. Kaj bo naslednje? Peterle, Kučan, Šrot, Janković, Novak ...prikaži več in Janša bodo sedaj rešili Slovenijo in si postavili spomenik in plaketo kako so odlični. Jao jao jao jao jao jooooj

  • tralala 17:01 14.december 2013.

    Pa ravno ti? Ti, ki si moralno in finančno najbolj ociganil to dežalo? Spokej, kriminalec, prekupčevalec z orožjem, ponarejevalec in demagog.

  • franke 17:01 14.december 2013.

    KO BOŠ VRNIL DENAR KI SI GA PRIDOBIL Z OROŽJEM.

  • gasilecsamo 17:09 14.december 2013.

    Ta stari politiki na Maldive, bo najcenej za nas. Pobrat vsem tajkunom, ki so pokradl to slovenijo, njihovo premoženje. Pa ne bo nobene bančne luknje več in naprej potisnt mlade sposobne ljudi, ter uvest nagrajevanje po uspehu za vse menedžerje. ...prikaži več Ker to da dobi bajne dnarje a kej nardi al nič, je narobe. Še v mojih časih (20 let nazaj), ko so delal na normo, je tist k je hotu kej zaslužt delov kot norc, pa tud zaslužu, lenuhi so bli pa v politiki (partiji).

  • Merkava4 18:12 14.december 2013.

    Žurnalček - tvoja fuknjena domišljija nima meja...nazadnje boš začev verjeti v pravljice, idijot blesavi!! Kdo ti je ponujal - kar eni???

  • zztop 18:32 14.december 2013.

    No, pa dejmo še ekrat, kdo je za Slovenijo? Sam res, kolk jih bo vprašalo v beograd, sarajevo itd, kva hočji ti Janezi opet? Pol še uni indjamci iz dvogovorečih področij ne bodo zopet nč razumel (si naš al si ...prikaži več lah, jodl al pišta!). Tako ,da nas ni dost. Ja sm pozabu še une , ki niso bli za Slovenijo, pa bodo dobl še naš keš. Kakšne pravice, nič a si Imamo res fuknjeno vodstvo in pristaše. Osamosvojitev, težko, če te jebe vsak pop, komunist, kapitalist in vsak , ki ni Slovenc!!!

  • Tomaž Špendal 07:43 15.december 2013.

    Primitivizem po slovensko. Imam sina, ki je služil vojsko v prvi generaciji Morisa in ponosen sem, da so v nekaj mesecih iz njega naredili pravega fanta in športnika. Lahko je danes kritizirati, vendar tandema kot je Krkovič-Janša, Slovenija ne bo ...prikaži več nikoli več imela. Ponavlja pa se slovenska bolezen, da so danes največji heroji skrivalčki, ki so bili proti samostojni Sloveniji in čakali, kaj bo. Slovenci s č in ć. Čudi me, da se večina ne upa nastopiti s svojim imenom ampak se skrivate.

  • dragec 15:14 15.december 2013.

    Zokoja ste občudovali, ko je strumno obnavljal Ljubljano, zdaj ko ni denarja ga pljujete. kaj nam je naredil tale bolni plešec teh 20 let. Razdelil nas je, tako, da bi, če bi nam razdelili orožje sami streljali nase, desni na ...prikaži veča leve in obratno. O, kako sovražim tega norca

  • Lionel 18:13 14.december 2013.

    Ponorela je tvoja mama k te je rodila, k je vidla kaj se je izvalil.........

  • Merkava4 18:14 14.december 2013.

    Me sploh ne preseneča število debilov spodaj - toliko jih je bilo tudi proti samostojni Sloveniji, samo takrat jim je delala ritka - danes imajo podporo v rdeči sodrgi....

  • 1111 08:38 15.december 2013.

    ...bolnika je potrebno čimprej zapret in ključ vrčt neznano kam!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.