Slovenija
29 ogledov

"Janša se drži načela deli in vladaj"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nina 13:30 20.april 2012.

    če niso sposobni reševat problemov in države naj se umaknejo,saj so naredili že preveč škode takih voditeljev ne potrebujemo,ki nekaterim mečejo polena pod noge,vsi smo krivi samo oni ne podjetja so vničili načrtno zdaj bi radi vničili še kar je ...prikaži več dobrega ostalo.Ni bil zaprt zastonj so že takrat vedeli s kom imajo opravka škoda da ga niso... bi imel narod sedaj mir.

  • recesija 14:25 20.april 2012.

    Ha, ha, oglasili so se tudi bulmastifarji. Hov, Hov

  • juventus1897 14:57 20.april 2012.

    Hahahaha...prav imaš ! LDS naj raje račun za lansko predvolilno kampanjo poravna-80.000 EUR !

  • bojovi 20:22 20.april 2012.

    Sramota! JJ zahtevam tvoj odstop!

  • bojovi 20:25 20.april 2012.

    JJ besede "Vlada nima kaj iskati na oblasti ko nima večinske podpore ljudi" in "nesposobna vlada naj odstopi" ali nekaj takega zdaj si nisem zapomnil ampak to je bistvo.

  • mia 09:00 21.april 2012.

    gospodarstvo ni obremenjeno zgolj z javnim sektorjim. z odpuščanji je vedno več brezposelnih, upokojencev.

  • Ligor 12:15 20.april 2012.

    Te besede šparanje ne morem več poslušat. Karkoli slišiš, kamorkoli greš, samo neko šparanje. Ustrahujejo nas kot neki volkovi srne. Še vedno plačujemo vse kar smo plačevali do sedaj, tako da mi svoje delo lepo opravljamo. Tisti delavci, ki so ...prikaži več v gospodarstvu se mi smilijo ker so bili žrtve nastavljenih in nesposobnih gospodarstvenikov, ki imajo premali ego in si ga preko barv dvigujejo.Kar se pa tiče bank v državni lasti pa bi morali malo še tam pogledat. Koliko ljudi so pa tam odpustili in koliko ljudi si je še predčasno izplačalo regrese. Aja pa koliko ljudi so nagrajeni, čeprav so v miljonskih izgubah.Tega pa ničhe ne izpostavlja.

  • Veteran 13:05 20.april 2012.

    Naj LDS preračuna koliko časa je vladal Sloveniji in kaj je naredil - nič, zato naj bodo predstavniki propadle stranke kar lepo tiho in razmislijo o vse svinjarijah, ki so jih delali dolga leta. Prav LDS je najbolj odgovoren za ...prikaži več tako stanje v Sloveniji.

  • mirko 14:23 20.april 2012.

    Dajte že nehat enkrat obsojat zdaj tega predsednika, prej onega in kar tako naprej.Dejstvo je, da se je manj začelo ustvarjat, ko se je v preteklosti. Če ima kmet manjši pridelek iz kakršnega koli razloga, bo pač moral malo ...prikaži več manj pojesti. Ravno tako je tudi pri državi. Premalo ustvarjamo in preveč bi radi jedli. Tako to ne gre. Odpustit je treba zaposlene v javni upravi v taki količini, da bodo izdatki za njihovo delovanje v mejah znosnosti za gospodarstvo. Kje in koga odpuščat je pa že druga zgodba. Gospodarstvo je že plačalo svojo ceno in jo še plačuje. Čas je, da se račun izstavi tudi za duge v tej državi, med katerimi so tudi javni uslužbenci. Pa ne vsi, ampak tisti z nižjimi in najnižjimi plačami so izvzeti.

  • korisnik_5299 14:56 24.april 2012.

    Predvsem je treba ločiti ljudi na tiste, ki si plačo zaslužijo in tiste, ki si jo ne. Tako je v gospodarstvu, tako mora biti tudi v državni upravi in med javnimi delavci. Ne zmanjšati plače uslužbencem ministrstva, povrejte mi, za ...prikaži več kaj prejema plačo nekdo, ki bi mi moral rešiti zadevo v 2 mesecih pa mi jo še po letu in pol ni! In za kaj prejema plačo njegov nadrejeni!

  • Lavdan 17:28 17.maj 2012.

    Dobil je oblast in zdaj vlada tako kot zna. LDS pa bo morala v kotu počakati naslednje volitve, ker so jim ljudje pokazali koliko jih cenijo.

  • dzink 11:38 20.april 2012.

    Mislim, da je LDS passe za nekaj časa. Katarinca naredila levjo uslugo za pokop LDS-a

  • nina 13:35 20.april 2012.

    tito je bil balzam za ljudi napram tega lopova in zdraharja,ki razdvaja ljudi lasten narod sram me je da sem vSloveniji .Rešimo se ga čim prej,da ne vniči vsega kar je lepše od njega.

  • juventus1897 13:58 20.april 2012.

    Do 2004 so bili vodilna stranka . Posledice so vidne. Njihove grehe, pa tudi tiste od SD-ja bomo še doooooolgo plačevali, VSI !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.