Slovenija
31 ogledov

Janšev kabinet sodišče prijavil inšpektoratu

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 18:58 01.marec 2013.

    sami sebe prijavljajo,pa to se vidi,da je konec z njimi,bravo Alenka.

  • Blaž Kočar 23:10 01.marec 2013.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si .

  • mph 09:04 02.marec 2013.

    Ne, očitno ne bo nič od odgovora. Naš lisjak posta potem pa pozabi. Ok, morda je kje na dopustu. :-)

  • Pepe1 10:29 03.marec 2013.

    nI RES DA NEBI DMEL IMETI FUNKCIJE,LAHKO BI BIL PRECEDNIK ZDRUŽENJA ARESTANTOV,KER IMA ZATO KVALIFIKACIJE

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 12:33 01.marec 2013.

    Ampak res, kaj vse znajo udbo-komunistična narko mafija in fdv družbeno politični delavci uporabiti proti njihovem sovražniku štev. 1. Sami ne vedo, kako bi Janšo bolj poniževali in se norčevali iz njega. Postopki za vročanje uradne pošte so določeni, in, ...prikaži več dvomim, da je kje določeno, da je potrebno telefonsko klicati naslovnika, ali pa mu celo uradno pošto pošiljati preko faxa. Kdaj bo tega konec v Sloveniji? Ko bo kamarila ponovno uvedla enopartijski sistem in ko bomo Slovenci jedli travo, ter klečali pred mafijsci balkanskih korenin.

  • mph 11:55 01.marec 2013.

    Priznam, da vas SDS volilce enostavno ne razumem. Po vseh svinjarijah in spletkah, to je samo ena izmed teh, kako sami pripravijo past in potem obrnejo, ... mi ni jasno čisto nič. Ok, nekateri ste blizu korita, nekateri zaradi sorodnikov, ...prikaži več ... ampak ne razumem pa zaslepljenih, ki v svojega firerja verujete nomajno. In razumem ok, ne marate ali sovražite Jankoviča, Kučana, levico, komuniste, ... ok, ok, ... vse to mi je jasno ... kar pa mi nikakor ni jasno pa je, ali res mislite, da je Janša neko astralno bitje, ki se rodi samo vsakih par tisoče let, da svoj narod popelje v boljše čase?? Vsi drugi praktično se razočarajo nad opcijo, ki so jo volili, gredo drugam. S tem ne mislim obračanja po vetru, ampak, če si razočaran nad temi, ki si jih volil, poiščeš druge. Edino za SDS volilce to ne velja. Bi se sami morali temeljito zamisliti vsaj nad tem tisti, ki iskreno verujete v Janšo pa nimate kakšne neposredne koristi od tega.

  • mph 12:39 01.marec 2013.

    Navadnega občana verjetno ne bi klicali, tukaj pa gre za predsednika vlade. Zato je bilo po mojem na mestu. Na uradu so jim rekli, naj pošljejo po faksu. Ok, tukaj bi morda lahko bil nekdo tam pameten in že sam ...prikaži več ugotovil, da se takšne podatke ne pošilja po faksu ... ampak verjetno klica ni sprejel kakšen pravnik, sodnik, ... ampak uradnik, ki pa po drugi strani ni verjetno niti razmišljal v tej smeri, če pa mu v kabinetu nekaj naročijo .... Skratka ta teza mi nekako ne drži vode. Bolj je zdaj vprašanje, zakaj pa ni dveh priporočenih dvignil. To te ne moti oz. se s tem primarnim vzrokom, zakaj je prišlo do tega sploh ne zanima se ukvarjati?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.