Slovenija
55 ogledov

Janševa SDS tokrat pred Virantom

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pipizgaga 13:42 26.oktober 2011.

    zanimivo! včeraj tako danes tako! čeprav se mi zdi tale anketa mal bol vrjetna od včirajšnje pa vendar mislim da je še vedno prevelik pročent nopredeljenih in oni bojo odločal!!!!!

  • xy 15:19 26.oktober 2011.

    jaz bi pa neredil anketo kdo je zato ,da se Jajčko in vsi tajkuni, katere je pomagal ustvariti po hitrem postopku preselijo na Dob in to v stare zapore, ne v novo zgrajene. ,)

  • hokejist12 16:19 26.oktober 2011.

    Pomoje je to že malce bolj realno, kot tisto včeraj, je pa res, da poleg teh treh, ki naj bo tej raziksavi not pršli, še kdo, ki bo dobil vsaj 4%, to sta vsaj SLS in SNS, možno še DeSUS ...prikaži več in NSi. Pomoje bosta LDS in ZARES izpadla. No vsaj upam.

  • gec 17:22 26.oktober 2011.

    700 MARIBORČANOV,PA JE JANŠA ZA 7,6% PRVI?MISLIM,DA GA BOSTA 4.12 VIRANT IN JANKOVIČ DO KONCA OSTRIGLA.

  • gec 17:24 26.oktober 2011.

    ČE NE VESTE JE VEČER V ČASTI NJEGOVIH "PAJDAŠEV"...

  • gec 17:25 26.oktober 2011.

    pametnjakovič,večer je vaš štojerski...

  • modem350 07:34 27.oktober 2011.

    Kmalu se bo začela pojavljat prava razlika in začel resno vodit SDS, saj edini resno predstavljajo Slovensko politiko...

  • xy 15:41 27.oktober 2011.

    če še neveš ničloveka ki nebi lulal kadar kaka ;)

  • Darko 15:44 26.oktober 2011.

    Naslednja anketa Mediane bo zgleda povsem drugače. Janković bo vodil in komentar bo da ga ne mora nihče več ujeti.Vtaknite si ankete nekam in PRENEHAJTE MANIPULIRATI izropan in sit komunajzerjev narod

  • bunny 14:28 26.oktober 2011.

    ma vsi delajo neke kvazi ankete s 700 - 800 anketirancev. po možnosti vsakič drugje, potem pa so rezultati takšni kot so. rajši naj dajo anketo na kakšno bolj obiskano spletno stran, pa da vidimo kakšni bodo rezultati. :) :) :)

  • Darko 16:33 26.oktober 2011.

    Ti bi lulal pa kakal

  • kurt 14:13 26.oktober 2011.

    Ja, ja..ljubljančani delajo ankete kak njim paše, samo naroda ne bodo zavedli..Janša bo premočno zmagal, magari boste ne vem kake ankete objavljali..))

  • kam 14:29 26.oktober 2011.

    me prav veseli, da sem se včeraj oglasil. Danes si poglejte še članek v Dnevniku, kako so vse ankete pred prejšnjimi volitvami zgrešile. Včerajšnja anketa pa je bila očitno res čista manipulacija. Mediana, to je tretja anketa, ki te je ...prikaži več demantirala. Te je kaj sram navijaštva?

  • voranc11 18:58 28.oktober 2011.

    http://www.youtube.com/watch?v=fCHKZVIKwBw&feature=youtu.be

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.