Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
7530 ogledov

Janševa vlada pred volitvami odprla Pandorino skrinjico

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ruth_Hegwood 09:04 20.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • igorgeus 09:34 20.februar 2022.

    pametno, jasno jim je, da bo v roku najvec enega leta novi zujf, ki jim ji bo znizal

  • Dani Ovčar 20:10 16.februar 2022.

    Vsi ki mislite da ste poplačani ,pojdite delat v gospodarstvo.Tam se cedita mleko in med .Pa še plačilo je precej večje.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:04 16.februar 2022.

    Joj ta JU! Ne vem, kaj se ne da pogruntati, da bi bil plačni sistem bolj pravičen, do tistih, ki res delajo?

  • PasjaProcesija 18:54 16.februar 2022.

    Težko se strinjam, da smo Slovenci še narod z izjemnimi idejami. Poglejte kakšne neumnosti pišejo ljudje po internetu. V zadnjih desetletjih smo se razvadili ter fizično in umsko polenili. Inovativnost je stvar posameznikov, ki posledično poganjajo družbo – tudi finančno. ...prikaži več Drugi s(m)o samo sledilci. Moramo pa imeti sistem, ki bo poskrbel za vse. Tej peščici pametnih moramo vcepiti zavest, da bodo poskrbeli tudi za druge. Prisiliti jih ne moremo, lahko pa jim naložimo breme moralne odgovornosti.

    • PasjaProcesija 18:57 16.februar 2022.

      Načeloma odgovornost do drugih nosijo v sebi. A izven svojega kroga nimajo vpliva. Pravi vpliv imajo precej povprečni ljudje, ki po zakulisnem trgovanju pridejo do položajev odločevalcev. Zato se bo naša pot navzdol nadaljevala, dokler ne vpeljemo izboljšav. Boljša ureditev ...prikaži več bo mogoča šele, ko bomo inovativnim posameznikom dali moč odločanja, ostale pa bomo iz teh položajev odstranili. Pot do tja vodi preko neposrednih volitev, saj so politične stranke pripadne najprej sebi, šele nato družbi.

    • Avatar R_D
      R_D 19:31 16.februar 2022.

      S tabo se strinjamo v delu, da ti zagotovo nimaš nobenih idej, kaj šele izjemnih. Pojdi na burek, ti bo lažje.

    • PasjaProcesija 19:36 16.februar 2022.

      Ne boj se spremembe političnega sistema. Tvoj plačnik je nagrabil denarja za več desetletij kletnega udejstvovanja. Vseeno od tam ne pričakujem enoloških presežkov, samo navaden kis.

    • Avatar R_D
      R_D 19:41 16.februar 2022.

      A pol bo zgradil psihiatrične klinike na vseh kontinentih za take kot si ti? Tolk kot je golob nagrabil državnega denarja, jj ne bo videl nikoli. Da o tvojih jankovićih sploh ne govorimo.

    • PasjaProcesija 19:47 16.februar 2022.

      Jaz tvojega plačnika nisem omenjal, "jj" si napisal ti, ne jaz. Jaz sem samo pisal nekaj brez veze.

    • Avatar R_D
      R_D 19:56 16.februar 2022.

      Kero govedo si. Sicer tega ne zagovarjam, ampak lepo bi bilo, če bi se leto 45 ponovilo. Tokrat v obratni smeri.

    • PasjaProcesija 20:00 16.februar 2022.

      Misliš, da bi od Jugoslavije šli nazaj v nacizem? Saj to že prakticiramo.

    • Avatar R_D
      R_D 20:02 16.februar 2022.

      Ne vem več a si res idiot al se samo delaš idiota. Kdo je pobijal 45? Zdaj vem, idiot si.

    • PasjaProcesija 20:08 16.februar 2022.

      A to govoriš sliki v ogledalu? Mater si dolgočasen, prodajaj te kletne finte komu drugemu.

    • Avatar R_D
      R_D 20:20 16.februar 2022.

      Vemo, da so za vas fajoniste povojni poboji dolgočasne finte. Bo prišel dan poplačila. Takrat se boš skril v uto svojega psa. Vemo tudi, da fajonisti radi analno zlorabljate svoje ljubljenčke.

    • PasjaProcesija 20:29 16.februar 2022.

      Pa kaj imate vsi kletarji tak fetiš na pse? Ne vem od kje ti ideja, da sem fajonist. Ker sem se pozabil prikloniti tvojemu plačniku? Leto 45 praviš? Tudi ko so videli, da bodo izgubili vojno, so nacisti v taboriščih ...prikaži več pobili kogar so mogli. Številke so bile enormne. Povojni poboji? Da, ljudje so tudi izvajali povračilne ukrepe, razsodnosti v tisti noriji ni bilo kaj veliko. In ne vem o kakšnem poplačilu govoriš. Ne bi vedel, da si mi kaj dolžan.

  • rd2dmk2 09:07 17.februar 2022.

    hm...ok nekaj dobro napisano, ampak spet po navadi spomin traja za par dni nazaj..se spomnite ko so bolnice kao pokale po šivih.. takrat so prihajali na pomoč prostovolci, pa civilna zaščita pa študentje medicinsko-zdravstvene stroke. in je bilo povedano koliko ...prikaži več kdo dobi za to "delo" ? slišalo se je da celo prakse , kijih opravljajo so tako necenjene, da si praktikanti morajo sami zrihtat malico, zaščitna sredstva. pa je sindikat kaj ukrepal ? bilo kateri.

    • rd2dmk2 09:12 17.februar 2022.

      da nadaljujem..sramota je in res je zame podn od podna človek, ki pride na šiht prvi dan pa takoj začne se primerjat. briga me za vse mlade zdravnike, ki jamrajo kako imajo nižje plače od medicinskih sester, kako imajo nižje ...prikaži veče prejemke od študentov, ki preverjajo PCT. to da pa so čisto tiho , ko vedo za vse nepravilnosti , je pa okej !!!? ne upajo pokazat s prstom na lopove med sabo ampak, po drugi strani se jim pa cedijo sline po debelih kuvertah, kijih te barabe dobijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.