Slovenija
22 ogledov

Janši ne bi dali imunitete

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • joža 13:32 23.december 2014.

    Se bo odpovedal odškodninam! Saj je zaprisegel, da bo delal v "dobrobit" Slovenije!

  • tralala 13:47 23.december 2014.

    hahaha, ta zajedalec ni nikoli delal v dobrobit Slovenije. Niti pri osamosvojitvi ne.

  • dragec 11:29 24.december 2014.

    ma to bagro takoj v zapor, ti norček,pa mu plačuj sodne stroške

  • mirko 11:59 23.december 2014.

    Sodno-politično preganjanje osovraženega politika se nadaljuje. Na koncu bo zopet moralo ustavno sodišče preprečit sodne zarote, davkoplačevalci pa bomo plačevali odškodnine.

  • dragec 15:40 23.december 2014.

    Mirkec, tvoj JJ je politični kriminalec. Jebeš to US, ki blati in razvrednoti delo drugih sodišč. Preberi sodbo in boš razumel ,da je leta 2008 SSDSS bila v veliki finančni krizi, da je JJ prvo zastavil svoje ime in premoženje ...prikaži veče v Trenti na NLB. Da je izkoristil že znane lobiste in kurirje, da je denar sedel na račun (najbolj organizirane stranke -SSDSS). In na koncu bom jaz (za tebe me je malo mar) plačal duševne bolečinein stroške temu političnemu lopovu,gnjidi, ki na vse načine želi razdeliti to ubogo državo. Že sem enkrat povedal, on ima velike psihične težave.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.