Slovenija
28 ogledov

Janšo podprla tudi Merklova

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 20:30 29.oktober 2011.

    Je teb kdo rekel , da si mogoče v 11 dnevni , pardon v 10 dnevni vojni fasal PTS!

  • Veteran 20:10 29.oktober 2011.

    V EU so že takoj spoznali pravega vodjo, pri nas pa še vedno se ubadamo z balkanskim mešetarjem, a ni žalostno.

  • Žurnalček 20:29 29.oktober 2011.

    Kongres LJUDSKIH strank !!!! In kaj ima tam delati SOCIAL DEMOKRATSKA STRANKA , če je to res . Pa ni , ker ni članica socialdemokratskih strank . Ni ne tič, ne miš in ne vem kaj ima SDS sploh kaj ...prikaži več skupnega z Evropskimi Ljudskimi strankami . Će bi že koga morala pohvaliti čisto kortuazno , je to Žerjav . Jaz sem tudi velik Evropejec, pa še podkupnin ne sprejemam , niti jih zahtevam. A bo zdaj tudi mene pohvalila ?Janša zna z takimi vrivanji in slikanjem na mestih , kjer mu ni mesto, zaiti tudi na Kongres komunistične internacionale, sam da ga kdo pohval.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:34 29.oktober 2011.

    Angela,Angela zdej si me pa razočarala s to izjavo!A ti je Patriaman za to oceno obljubil voden ogled Žabje vasi,da spoznaš njegovo žlahto in bodoče parlamentarce?

  • privat 07:52 30.oktober 2011.

    Janša tooo...samo kaj lahko ti narediš ,ko je politika ista?? Kje je rop,pahor,jankovič.....kaj se sploh da narediti??Preveč je tukaj urisanih nedemokratičnih ,protidružinskih pravil..

  • privat 07:53 30.oktober 2011.

    vidim da razumeš...bodočnost eu!

  • privat 07:58 30.oktober 2011.

    ne razumeš nekaj..balkanskih?? ne mešat ,problem je srbskih,grških..ne vseh balkanskih!! Tukaj se kot mi hočejo rešit še hrvaška in Bih..kosovo..seveda brez samozvane repe od srbije...Pa še to srbija ni balkanska ona gensko ne spadajo v to področje balkana...no z silo ...prikaži več in ubijanjem staroselcev in močno politiko se vse da..

  • xy 17:12 06.november 2011.

    Ja in potem je svizec zavil čokolado. ;) Merklova je že zanikal svojo podporo, se je že pri Sanaderju opekla ;)

  • Žurnalček 22:35 29.oktober 2011.

    Ker vsi državniki naše EU in USA , govorijo o velikem tiranu predsedniku g. Moamerju Gadafiju , sem si vzel pravico , da ljudi pač obvestim , o kakšni tiraniji je bilo govorja. Ni prevedeno, ker tudi ni potrebno. Primerjajte ...prikaži več z nami, pa boste videli , da največji tirani domujejo v EU in USA * U Libiji nisu postojali računi za struju, ona je bila besplatna za sve građane.* Krediti su bili beskamatni.* Među osnovnim ljudskim pravima u Libiji bilo je i to da svako ima kuću.* Svi tek venčani parovi od vlade su dobijali 50.000 dolara da kupe prvi stan.* Obrazovanje i lečenje bili su besplatni.* Ukoliko je Libijac hteo da postane farmer, dobijao je zemlju, kuću, opremu, seme i stoku da bi otpočeo posao.* Vlada je u kupovini automobila učestvovala s pola para.* Cena goriva u Libiji bila je 0,14 dolara za litar.* Deo zarade od prodaje nafte prebacivao se direktno na bankovne račune svih Libijac

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.