Magazin /magazin/vip
20129 ogledov

Jasmin Stavros v bolnišnici: "Borim se za življenje"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:00 22.marec 2023.

    Primarni kostni rak je redek, navadno gre za metastatski proces od drugje. So pa, kostne bolečine tega tipa prava heba !

    • leonardo 15:52 22.marec 2023.

      Ja Ender in pa odvisno katerega imaš. Eden te spelje v enem letu drugi je lahko daljši od 5 let. Mimogrede, si mi mojo ruto že odpustil, ha,ha

  • Boschtjan Zupanchich 15:24 22.marec 2023.

    Ja, zli duhovi plesa, ki jih navadno ljudje dobijo ob raznih plesnih zabavah, slej ko prej povzročijo neozdravljivo bolezen pri vsakem tako obsedenem človeku. Žal.

    • leonardo 15:49 22.marec 2023.

      Boštjan, mislim, da tu plesne zabave nimajo veze. Poglej si samo Kakšen je Ringo Star in njegova banda. So kot stare zgarane mumije, vsi po vrsti zadrogirani in prekrokani po vsakem nastopu, pa so zdravi kot mladeniči. Mislim da je ...prikaži več vse odvisno od genov. Že na svet prinesemo slabotno telo, ki te lahko spremlja skozi vse življenje.

    • Boschtjan Zupanchich 16:06 22.marec 2023.

      Hja, tudi gene so nam pokbvarili že našo predniki , in starši !!! Ampak, tudi slabe gene se da Dobro opbvarovati pred boleznimi , samo očistiti je treba telo vseh zlih duhov (slabih energij) , pa zdravje potem kmalu samo ...prikaži večo od sebe zablesti .

  • Grof 14:48 23.marec 2023.

    Ti, a je to tisti iz Peleponeza, žal mi je zanj želim mu vse dobro, samo ne nas jebat s takimi pajaci

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 17:02 22.marec 2023.

    In kdo je to Jasmin neki Stavros, še eden iz množice "kafanskih" pevcev iz ustašenlanda ali okolice??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.