Svet
464 ogledov

"Jaz sem sin Tita in Jovanke"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 19:44 06.avgust 2011.

    "saj država ni pristala na izplačevanje pokojnine po nekdanjem maršalu z obrazložitvijo, da Tito ni plačeval davkov." --- ta je dobra. No, se lepo vidi, česa so se zmožni domisliti pravniki. Me zanima, kako bi pogledal Josip ...prikaži več Broz, če bi se pojavil in bi prebral to domislico.

  • privat 17:38 05.oktober 2011.

    Ta srbski lobi je imel Jovanko za velike nasprotnika in ona je predstavljala to nevarnost ,zato so ji dodelili vilo in hišni pripor do...verjetno ga ima še vedno.. Jovanka res ni prejemala nobenega denarja ,je pa imela vse "samo " osvnovno..

  • recesija 19:46 06.avgust 2011.

    ...................saj država ni pristala na izplačevanje pokojnine po nekdanjem maršalu z obrazložitvijo, da Tito ni plačeval davkov................................ KOMUNISTI JIH ŠE DANES NE PLAČUJEJO !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:06 07.avgust 2011.

    Recesija@Če ne bi blo komunistov bi ti in tvoji beli starši sedaj živeli kje drugje in ne v Sloveniji,en navaden bednik si......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.