Slovenija
3355 ogledov

Je mogoče: med koronakrizo te pošljejo na bankomat

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gorenjc 08:21 05.julij 2020.

    Evo, kako to izgleda, ko želimo zaradi virusa kovid-19 plačevati brezstično na avtobusni postaji v Ljubljani. Ko pridete do okna za prodajo vozovnic, če jim poveste, da bi radi plačali z kartico, vas kar z desno roko napotijo do bankomata ...prikaži veča na drugem vhodu v postajo z besedami, ''tamle je bankomat''. Toliko o glavni avtobusni postaji.

  • Naklonsky 09:44 05.julij 2020.

    Avtobusna postaja? Aja, mislite na cigansko barako sredi Ljubljane! Jasno, da se v takšnih barakah posluje s kešom!

  • lulibuc 20:49 06.julij 2020.

    Kaj na to reče LJ šerif, tako zvani opanković?

  • Covid_1984 08:36 05.julij 2020.

    bravo avtobusna postaja, vi razumete, da če nam enkrat vzamejo gotovino, so pridobili nad nami 100% nadzor, česar si nihče ne želi. dajati fašistično vukojebino avstralijo za kakšen zgled pri tem, je pa sramotno od vas, prestitutk. zakaj ne omenjate ...prikaži več raje japonske, ki se drži gotovine kot pijanec plota?

  • Ivo 09:19 05.julij 2020.

    Ko banke ne bi imele takšnih oderuških provizij, bi vsi poslovali s karticami, dokler bo pa moj denar dobival en kravatar za nič dela, pa bo pri meni samo šelestelo! Vlado boli k... za provizije bank, mene pa za njihove ...prikaži več ukrepe; bilateralno pravijo...

    • Naklonsky 09:47 05.julij 2020.

      Jasno, zato pa na račun takšnih bedakov kot je Ivek, plačujemo vsi višje davke.

    • Ivo 19:05 05.julij 2020.

      Bedak je tisti, ki se pusti na suho nekemu bedaku j... in to od naju dveh nisem jaz Nagnjeni...

    • Ivo 19:06 05.julij 2020.

      Zakaj neki bi od mene moral neki bedak služiti, da bi ti plačal nižje davke?!? Boli me za tvoje davke...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.