Ja, lahko okna tudi zabijete z deskami, ali pa zazidate....Butasti nasveti..Zjutraj raje odprite okna na stežaj dokler je zunaj prijetno, potem pa rolete dol na sončni strani in to je to...
sej se zajebavate ane??? prenosno klimo dobis za 300€...če nimas takoj mas moznost obrokov......oz. 1x investiras 600€ z montazo in mas tapravo klimo za vedno!
Ja, lahko okna tudi zabijete z deskami, ali pa zazidate....Butasti nasveti..Zjutraj raje odprite okna na stežaj dokler je zunaj prijetno, potem pa rolete dol na sončni strani in to je to...
Res, izjemno butasti nasveti!
Koala, očitno si dovolj butaste sorte, da ne razumeš zapisanega..Včlani se v SDS, če slučajno še nisi tam..
sej se zajebavate ane??? prenosno klimo dobis za 300€...če nimas takoj mas moznost obrokov......oz. 1x investiras 600€ z montazo in mas tapravo klimo za vedno!