Svet
65 ogledov

"Jedrska vojna bi izbrisala našo civilizacijo"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 11:49 25.april 2012.

    Čudno, da nobeden ne govori o radioaktivnih delcih Fukušime.? Pa so všli v zrak in v morje.Če so celo na Aljaski dobili naplavine cunamija od Fukušime, radioaktivnih delcev pa ne?Ah, najbrž bomo itak pomrli od radioaktivnega riža in soje.

  • stalker 13:56 25.april 2012.

    pa černobil pa fukušima nimata oz se splohk nemorejo primerjat iz nuk bombo debil sam bi pa blo zanimu če bi svet pahnu u jedrsko vojno sj že zdj je kritično u iranu u koreji u indiji zda,rusija pase vlik ...prikaži več drugih drzav si seli nuk bombo ,sam ne razumm kva ce jim jedrska bomba a ni bol da živimo u miru i to je to k že una u hirošimi na nagasakiju je blo dovol a da se začnejo še enkrat pa u vecjem stvilu pa mi smo ga nadrkal do konca pol jebeš ti hrano pa vodo k bo use zastrupljn po lbiblo se najbol živet pod zemljo al pa pod morjem k če bi u primeru prsl do jedrske vojne med državam pol bi biu površje zemlje ama čist zasrupljn konc nobenga lajfa nou vec

  • stalker 14:00 25.april 2012.

    al pa se najbol bi blo da asteroid prleti na ns pa da gremo usi u pizdo matr pa bomo usi zemljani odreseni vojn lakote pa muk, to bi blo po mojm se najbol za vs narod sam nebi blo ...prikaži več pravic do ostalih ljudi k živijo pravično al pa kokr kol se že reče pa da pocrkajo titsti k hocejo vojno pa k ubijajo pa kradejo pa se lahk nastevam bla bla bla..........

  • bojovi 14:34 25.april 2012.

    "Jedrska vojna bi izbrisala našo civilizacijo"Neeee oni to resno? Dobro da so opravili raziskave in ne vem kaj še vsegaglede tega. To bi jim jst lahko povedal, če bi me vprašali in si prihranili čas in denar.

  • bojovi 14:36 25.april 2012.

    Sej smo lahko brez vojne ampak Amerika je premočna in se noben ne upa meriti z njo, no razen kake Srbije (ki ne j****jo 2% Američane) in Rusije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.