Slovenija
1685 ogledov

''Slovenija mora uvesti embargo na rusko nafto in plin''

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:56 11.marec 2022.

    Če ta vlada miri in zagotavlja, da je vse v redu, potem smo res totalno v kurcu...Se opravičujem izrazu, sem poiskal najbolj ustreznega ;)

  • Željko 15:19 11.marec 2022.

    Da ti jeb... kreten. Ukrajinska vojna ni naša vojna. Sprejemate take odločitve katere ne bo spet na plečih malih davkoplačevalskih ljudi. Kreteni od SDS

    • LukaMB 16:55 12.marec 2022.

      Poleg tega, da je JJ kuža, ki ga trepljajo po ramenih in mu mečejo kost in je prav smešen s tisto ukrop kravato so v vsem svojem besu do Rusov dejansko še agresivnejši migrantoljubci in muslimani iz KUL ter SD, ...prikaži več ki vodijo Slovenijo, vsi skupaj pa se naslajujejo in cum špricajo ven z vsako novo sankcijo proti državi, ki njim ni storila ničesar slabega. Čakajmo razplet in kdor se zadnji smeje se najslajše smeje EU loleki.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:04 11.marec 2022.

    3 mesece zaloge. Potem bo pa nova vlada reševala zblojene odločitve SDS ovc. Ko se bo gospodarstvo ustavilo zaradi pomanjkanja plina in nafte ter elektrike bo pa sam bog priskočil na pomoč. Bedak!

  • tomi67 15:42 11.marec 2022.

    Se strinjam, da ukrajinska vojna ni naša vojna. Vse, kar lahko dosežemo s soliranjem in prezgodnjim kikirikanjem, je, da sami sebe zaje...o. Obstaja basen o žabi, ki se je dala podkovati, da bi bila kot konj. Spominja na našega trenutnega ...prikaži več predsednika vlade. Če koga zanima, kaj je bilo potem, naj prebere basen. Ko pa bodo kmalu volitve, bom volil tako, kot se bo nagibala moja denarnica in ne kot se bo nagibala vojna v Ukrajini. To me ne briga.

  • Avatar zoo
    zoo 14:50 11.marec 2022.

    Bla, bla,bla... Ne nakladaj , pocepili ste vse ,kar se je dalo, z izgovorom, da bodo ljudje zdravi.

  • Pišmevuh 18:24 11.marec 2022.

    Nevem, kaj so nam naredili Rusi, oz od kdaj smo taki brati z Ukrajinci, da moramo bit bolj ameriški od Američanov? Nemčija, ki je polovično odvisna od ruske nafte, jo bo uvažala naprej, mi ki smo 90 % odvisni pa ...prikaži več ne. Naše porabe njihova statistika niti ne zazna. Od katere demokratične države pa jo bomo dobili? Vredu, zagotovite cene kot so bile prej, pa jo vozite iz Vatikana zaradi mene.

    • LukaMB 17:02 13.marec 2022.

      Lepše ne bi mogel napisati, čestitam. To je celoten problem, vedno vse preplačamo, američani in ostali pa vozijo 5.0 6.0 mašince. Očitno ne izberemo pravih strani, tako kot Orban za svoje državljane plin poceni s sodelovanjem in v objemu gospoda ...prikaži več Putina. Boriš se za narod in ne za globalistične interese.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:01 11.marec 2022.

    Vrtovec ko bo tvoje otroke zeblo kljub bonu za 150 € boš na kolenih prosil ruse naj odprejo plinsko pipo. Bedak !!!!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:12 11.marec 2022.

    Po vsem tem, kar nam delajo tile plešoči pudljčki iz cirkusa maršala twitota, bo edino ogrevanje naslednjo zimo parket v dnevni sobi in gašperček!!

  • Avatar zoo
    zoo 08:40 12.marec 2022.

    Kakšne budale vlečejo Slovenijo v revščino,neverjetno!

  • LukaMB 16:53 12.marec 2022.

    Grozno, Rusija ni nič storila uperjeno proti Sloveniji, da bi nek psiček JJ skakal in ohranjal nekakšno enotnost EU v škodo lastnih državljanov. S sankcijami ne bodo naredili nič in vrnilo se bo nazaj kot bumerang, verjemite mi.

  • andrej084 16:29 11.marec 2022.

    Cepec neu.ni od ministra, vsi gledajo samo nase in poceni energijo, ta bo pa poceni energijo zamenjal za dražjo. To bo seveda vplivalo na podrazitve in inflacijo. Takega bisera pa še nismo imeli za ministra.

  • Kmodri 17:48 11.marec 2022.

    Naj vlada zamrzne cene.

  • jakec42 06:58 12.marec 2022.

    Ja naš embargo bi finančno dotolkel Ruse,mi bi morali uvesti embargo na budalaste politike

  • marko345 16:24 11.marec 2022.

    Ma tale Vrtovec je en butelj , dokler Slovenija ne izgradi zalogovnika za plin in goriva za 2 letno rezervo, samo kreten lahko izjavi, da pa te in ze nafte in plina ne bomo več uvažali. To je prioriteta cerkveni ...prikaži več butelj, ne pa kazat mišic, ki jih Slovenija sploh nima. Komaj čakam volitev, da se te bedake za vedno odstrani. Rabimo torej plinski tetminal, naftni terminal in dovolj velike cisterne za zalogo za 2 leti. A si minister razumel.

  • Avatar Leon
    Leon 07:24 13.marec 2022.

    Glede na količino dreka ,ki ga je proizvedla vlada JJ bi lahko napolnili rezervoarje plina za celo EU

  • Pišmevuh 16:32 11.marec 2022.

    Najbolj bi stisnili Ruse, če izvozimo to nafto, ki je v rezervi. Kake seče ovi tepček.

  • jakec1575 15:31 11.marec 2022.

    o tem se javno ne govori. ampak ureja potiho.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.