Iuckyss1... pa ti si pravi poznavalec glasbe, trendov in smeri. Seveda niso laibach niti Siddharta saj niti nimajo podoben zvrsti. Pojdi na njivo koncert in opazuj ter štej publiko, potem pa komentiraj. Upam stavit da si star preko 50 let...… ...prikaži več in ja povozil te je čas.
Mnogo hrupa za NIČ....žal en drek od muzike...
Nimajo karizme, niti dovolj dobre glasbe za tisto za kar se imajo...Niso oni Siddharta ali bog ne daj Laibach
toplo-vodarji
Kot vedno 👍 @luckyss1 imaš prav .
Iuckyss1... pa ti si pravi poznavalec glasbe, trendov in smeri. Seveda niso laibach niti Siddharta saj niti nimajo podoben zvrsti. Pojdi na njivo koncert in opazuj ter štej publiko, potem pa komentiraj. Upam stavit da si star preko 50 let...… ...prikaži več in ja povozil te je čas.
Bolj pašejo med "dreiakorden" muzikante, kot pa med resne in originalne rockerje.
Vedno ena in ista pesem, drugih sploh ne poznamo.
Včasih so hodili goslarji z grada na grad. Ko se jih je graščak naveličal jih je vrgel v luknjo. Tako je s temi buziji.
brez sponzorjev samo s prodajo kart da pokrijo 1 mio, 30000 kart
Jap realnost ne pije bide
Pustite fante,da delajo.Nič hudega,če vam njihova glazba ni všeč..
Nisem slišal niti ene njihove skladbe in je tudi ne pogrešam. Gradijo si lažen imadge na samopromociji in populizmu. Dejansko so manj kot 0..
Se bo Bojci mal naguzil bogatasem na kaksni jahti…kaksen sivcek bo fasu..ma racuni bodo pa pokriti!
Jq ,kr neke pesmice pišejo,za otroško publiko,kaj čmo,pa naj.
Teli so totalno out!!!
Šminkerji!