Pod streho /pod-streho/nepremicnine
18467 ogledov

Nemogoč pogoj v razpisu, tako poceni bi moralo biti stanovanje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 06:54 15.maj 2024.

    Kako naj mladina kupuje stanovanja,če komaj pridejo skozi čez cel mesec.Je pa res, da je mladina razvajena,moda,telefoni, makeup,hranijo se v restavracijah.Mi stara garda smo delali po dve službi,cunje navadne,servise avtov delali sami, dopustov skoraj nič,zdaj pa se mladina sprašuje,kako nam ...prikaži večm je uspelo kaj prišparat.

    • Avatar jate
      jate 09:46 15.maj 2024.

      imas prav,ampak današnja mladina si ne zna še jajca spečt kaj šele avto popravljat,da o ženskah ne bom pisala ker me požrejo ..imam 2 sina,ki sama kuhata itd...babnice važno so nohti....

    • Enzgg4 11:53 15.maj 2024.

      Se strinjam z obema. Večinoma imajo 2 levi roki. Tisti, ki smo v socializmu gor rasli, imamo precej bolj DIY naravnan mozeg.

  • Eddie 08:15 15.maj 2024.

    Neki razpisi v smislu "glavno, da jih imamo... Če jih pa ljudje ne morejo izkoristiti, je pa to njihov problem". Samo en dokaz več, kako nepraktična in nerealna je slovenska birokracija. To je tako, kot da bi jaz prodajalcem vozil ...prikaži več dal razpis za nakup 10 vozil, pogoj za nakup pa bi bil, da je cena vozila 60% nižja od njegove realne cene na trgu...

  • munja 08:53 15.maj 2024.

    Tole je pa res ena bedarija, postavljati tako neumne, nerealne in nepraktične pogoje.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 09:59 15.maj 2024.

    GLAVNO DA VLEČEJO SEKRETARSKE PLAČE

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.