Slovenija
44192 ogledov

Končno ukinitev prometnega dovoljenja

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:03 22.junij 2021.

    Končno tudi kakšna pametna od trenutne vlade, skrbi pa me, da je žal pri njih to spet bankomat z neomejeno porabo.

  • sam1 16:55 22.junij 2021.

    Pa bomo namesto prometnega dovoljenja spet lepili na prednje steklo kakšne nalepke,ki bodo stale nekajkrat več kot tisti papir,ki ga menjamo vsakih nekaj let in izdeloval jih bo točno določeni koncesionar,ki bo v letu dni svinjsko obogatel.....

    • Naklonsky 15:16 23.junij 2021.

      To je bila pogruntavščina levakov, kot mnogo drugih neumnosti.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:43 22.junij 2021.

    Obvezen e-podpis? Do zdaj ga nisem rabil in ne vem zakaj bi ga rabil. Kje je tu poenostavitev? 50% populacije itak ne uporablja nobenih aplikacij, torej kaj zdaj? Poenostavitev se prične z deregulacijo, ne pa z ustvarjanjem umetnih IT projektov, ...prikaži več da bodo prisesane IT firme spet služile mastne denarce. In ko bo spet naslednja naravna katastrofa ali žled pa sledi razpad sistema, ko ne bo elektrike?

  • Waltter 14:10 22.junij 2021.

    Vse kar predlagajo sploh ni nobene poenostavitve za drzavljane, niti drzavljani nic ne bodo od tega imeli razen: popolni nadzor drzave nad vsem tudi nad njihovim gibanjem. Ukinitev prometnega dovoljenja? Se vidi da je vecina teh ki sprejmejo to enostavno ...prikaži več bedakov. Ja pa davcni trajnik, da bodo lahko jemali sami dol z racunov, za pomote pa se bos jebal po sodiscih al kaj???

  • JZekspert 13:36 22.junij 2021.

    Joj, kako si naivna, punči, tole ne pomeni nobenega poenostavljanja, kje pa, le višje stroške in popoln nadzor - korona-fašistično digitalno tiranijo nadzorovalnega kapitalizma! Sicer pa to lahko razume le razgledan in izobražen človek, večina tukaj najbrž prvič sliši za vse te besede...

  • rd2dmk2 16:50 22.junij 2021.

    bolje vrabec v roki, kot e-golob na strežniku. torej moja izkušnja izpred 25 let. pridem na mejo, carinik gleda neki in in cop po meni. avto , v katerem sem se pripeljal naj bi bil že par let "pokojni"- torej ...prikaži večej je bil zaleten in totalno uničen. če v tistem trenutku ne bi imel seboj vse dokumente od zavarovanj, tehničnih in itd,od dneva nakupa, ne vem kako bi se končalo. torej takrat je nekdo na uradih lahko mučkal- nisem bil edini s to težavo.. sedaj pa hekerji na plano. pa.. veselica.

    • kapibara 22:06 22.junij 2021.

      Kupili totalko, izžagali serijsko.št- to vdelali v ukradenega in vaaalllaaa - kupec naj se hebe..

    • rd2dmk2 22:55 22.junij 2021.

      kapibara- moj jekleni konjiček je prišel direkt iz fabrike. in rešilo me je to, in tudi nekaj VIP-ev, ki so ugotovili, da, moj primer ni edini.. tako da .. je doma en fest velik fascikel z vsemi kopijami tehničnih, zavarovanj, ...prikaži večj, pogodb od vseh avtov, ki sem jih imel v lasti. in sedaj mi pravijo, da je en e-neki dovolj sigurna zadeva. malo morgen.

    • kapibara1 07:48 23.junij 2021.

      Ne mislim nič slabega !! Ti verjamem, da si mel "štalo" !- Marsikaj je že prišlo iz fabrike.. tretji ključ v zunanjem ogledalu skrit..- Sicer pa pred leti prišlo naše MNZ, na Avstrijsko mejo, s službenim avtom, katerega so jim ...prikaži več Avstrici zaplenili- ukraden

    • rd2dmk2 09:17 23.junij 2021.

      moja misel je da neki e-dokument ni varen. ok, je za izvajalca, ki ne nosi nobenih posledic in odgovornosti. in primerjam tele e-stvaritve z recimo brezkontaktnim zagonom vozila. kdo in zakaj je to uvedel mi ni jasno. kot da bi ...prikaži veči mafija to ukazala. nihče ne poskrbi za varnost, kupci so srečni samo da imajo nov avto, nihče ne popizdi v salonu da hoče ključ, ko pa avto zgine pa zginejo tud vsi odgovorni in lastnik še kazen plačuje,ker je neodgovorno NE varoval svojo lastnino.

  • Ender3 14:57 22.junij 2021.

    Državljani nič bat, v praksi bo drugače, ker nam še niso ponudili brati drobnega tiska. So velike napovadi, bojim se velikih razočaranj uporabnikov. Za takšne stvari se potrebuje veliko časa in usklajevanj deležnikov, oni pa kar tako čez noč. 😎

  • izy 15:04 22.junij 2021.

    Kaj pa E-volitve, E-zdravstveni karton, ....

    • si_rob 09:51 23.junij 2021.

      E zdravstveni karton že imamo, E volitve pa bog ne daj. Tu so šele velika prevare in hekiranje.

    • izy 10:28 23.junij 2021.

      Sorry si_rob, jaz še kar vidim kartone po mizah in ko jih prenašajo sem ter tja.

  • lada 17:47 22.junij 2021.

    kdaj bodo ukinili komunistićko davkarijo za tiste pod pragom revščine ?

  • jakec1575 23:38 22.junij 2021.

    Z razlogom se dolocenih podatkov ne digitalizira. Do danes ni digitalnega sistema ali baze, ki ne bi bil ranljiv na buge ali hekerje. In to ITjevci zelo dobro vedo. Varnost telefonov je porazna. Dzabe ti varna strktura, ce imajo ljudje ...prikaži več telefone brez zaklepanja. Potem pa das prstni odtis se proizvajalcu. Zmaga!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:22 22.junij 2021.

    No ja včasih so na jugu rekli sanja svinja kukuruz. Isto je s temi nebulozami. Kam bodo pa z vso delovno silo v javni upravi. Že zdaj se sončijo kaj bojo pa potem delali. Sigurno nebo noben tehnološki višek kot v gospodarstvu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.