Slovenija /slovenija/crna-kronika
94 ogledov

Jure grozil, da bo "slovenski Breivik"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 08:15 19.april 2012.

    ma kako pištolo mogoč tisto na vodo

  • Ligor 13:02 18.april 2012.

    Oprostite, ampak da mi dali mojo faco na zurnal na prvo stran in napisali nevarni bi vas tožil. Zakaj ste ga tako izpostavili?

  • Ligor 13:14 18.april 2012.

    JA pa če ga je kdo videl z pištolo bi lahko poklicali policijo,,, aja saj res štrajkajo - zamislite se malo.

  • KOJAK 13:34 18.april 2012.

    Uf tebi pa možgani delajo v nulo. A misliš, da če ga je nekdo videl s pištolo in takoj poklical policijo, da jih bo Jure čakal... mislim da bi to moral biti policaj, vsi zločini bi bili rešeni, saj bi ...prikaži več te zložinci vedno počakali.

  • Dejan Kodrič 13:37 18.april 2012.

    Meni se po sliki ne zdi nevaren, ampak bolj lolek :)

  • korisnik_5500 13:48 18.april 2012.

    nevaren? model se še ženske muce boji.....

  • KOJAK 15:15 18.april 2012.

    Maš prav, najbolje da gremo vsi s pištolami na cesto... pač mamo slab dan...

  • nergač 07:33 19.april 2012.

    "Da je proti inšpektorjem in policistom vložil več kot 150 kazenskih ovadb,..."Marsikakšen advokat jih ni vložil 150, a je to napaka?

  • bojovi 19:37 19.april 2012.

    Še en kmet ki misli da je nevem kdo. Se vidi da je bil razvajen v mladosti. Če bi fotr prijel za šibo bi danes bil dober človek ki trdo dela zase in za svojo družino, ne pa tko.

  • gggg 13:10 18.april 2012.

    Si pomislil, da so mogoče to napisali zato, ker se je tip okrog sprehajal s pištolo. Očitno je sam hotel, da se ga obravnava kot nevarnega.

  • Ligor 13:38 18.april 2012.

    Hvala za kompliment. S tem samo pokažeš na kakšnem nivoju si. Normalno da so ga dali gor, če pa je nevaren, pa še nevarno izgleda, kratkaa frizura pa to, ne vem če ni takih vsaj 100.000. Sploh pa je vprašanje ...prikaži več zakaj je grozil državnim organom. On je vsaj povedal na glas to kar si mi mislimo potihem. Pač slab dan.

  • pyer 13:06 07.julij 2012.

    tip je nevaren ker je znorel zaradi porušene črne gradnje.....JAKLIČ PA KOMPANIJA PA LAHKO DELA KAR HOČE ...PRAV MU DAM DA JE ZNORELDRŽAVA NAJ NAREDI RED IN TE BOGOVE MALO PRIZEMLJI...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.