Slovenija
14734 ogledov

Kacin predstavil datum, ko bo morda že mogoče koristiti vavčerje

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • joža 14:57 01.junij 2020.

    Kaj mutijo prazno slamo. Naj najprej veliki vodja doreče kje, ka in, kako se bodo ovce lahko spustile. Ne pa, da vsak osel ( predstavnik vlade) vleče na svoj konec (1. junij, 15. junij., 1.julij,...Počivalšek pojma nimaš o živinoreji!!

  • supreme 13:47 01.junij 2020.

    Spet naslov, ki v nadaljnem ne pove cisto nic...razen nafukavanje folka....

  • bodočipartizan 15:20 01.junij 2020.

    Evo, jaz se jim odpovedujem. Pa ne zato, da bi s tem pomagal vladi, ampak ker je to poceni in prozorno kupovanje pozabe, kaj vse je Počivavšek (in vlada v celoti) počel. Račun zanje bo pa izstavljen, brez skrbi - še našim vnukom!

  • lovro91 18:06 01.junij 2020.

    Boj se Danajcev, ki nosijo darove. Homer 1200 b. c.

  • Žurnalček 02:09 02.junij 2020.

    Zakaj ne bi bili boni lahko že koriščeni 1 junija ! Jaz sem rezerviral 27 maja isti dan ko ste rekli da jih boste dali ! Koji će vam Q veljavnost od 1 julija al pa od 15 junija , ...prikaži več ko pa sezona v SLO traja 2 meseca , pol ih pa lahko stran vržete . Najprej pogruntate pametni stvar , potem jo pa ne znate speljati kot je treba ! Če ne veste kako se hitro reagira vprašajte MOSAD , oni pogruntaji in zoperirajo v 2 dneh !

  • gustl 17:16 01.junij 2020.

    Kako mi dol visi za te vavčerje, bolj me zanima kdaj bodo sprostili bolnice, da bomo lahko obiskali svojce, za mene in še marsikoga bolj pomemben podatek...

  • lovro91 18:04 01.junij 2020.

    Boj se Danajcev, ki nosijo darive.

  • kapibara 13:57 01.junij 2020.

    V pomoč Vladi, naj se vsi tisti ki šinfajo bone, le tem odpovejo ! Bode kuj več prostih kapacitet in NIČ nergačev..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.