Slovenija
6120 ogledov

Kaj, če na dopustu zbolim za covidom-19 ali mi odredijo karanteno

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jacqueline_Hall 09:49 29.julij 2021.

    Zdaj bo Google za spletno delo od doma plačeval od 25.000 do 30.000 dolarjev na mesec.Z mojo zadnjo mesečno spletno plačo sem prejel 27483 dolarjev iz računa paypal. Več o tem na tej spletni strani ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • jakec1575 11:08 29.julij 2021.

    najbrz sta bla omladinca potomca clanov vlade. ker rugim NIJZ rad zajebe pocitnice.

  • krucefiks 09:06 29.julij 2021.

    če zaradi prehlada greš dr. te kar naj dajo v karanteno.malo za hec malo za res.V resnici je pa tako ,ko greš dr. ti lepo pove kaj ti je in ti svetuje kar ti pač svetuje ,da kake tablete in ...prikaži večn o koroni ni pogovora.Če se greš pa po svoji butasti logiki testirat ,to kar počnejo ljudje in pokaže pozitivno,potem je pa karantena.Je pa novica spet marketing na cepivo in nič drugega

  • Jacqueline_Hall 09:49 29.julij 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. Vsak dan se zahvaljujem Googlu za blagoslov teh navodil in zdaj je moja dolžnost ...prikaži več tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • alen04 08:10 29.julij 2021.

    Ali se lahko vrnem iz Italije???? Vsi ne hodimo na Hrvaško.

    • Avatar Leon
      Leon 08:18 29.julij 2021.

      Vsi ne hodijo v Italijo ! Kaj pa goljufisti iz Mauriciusa ? Ali bodo morali v karanteno na Dob ?

    • alen04 11:28 29.julij 2021.

      Leon, dobro bi bilo, da ločiš jabolka od hrušk, bo šlo?

    • jozicamurn 12:56 02.avgust 2021.

      Samo še retardirani Kekci dopustujejo na Hrvaškem in jim je tam lepo, ostali smo svetovljani in naprednejši od črede ovac, ki puščajo denar našim večnim sovražnikom. Sedaj pa minuse talajte ustaši. Turčija npr. ima 10x boljšo ponudbo po 20x nižji ceni.

    • alen04 15:02 13.avgust 2021.

      Jožica podpis!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.