Slovenija
13041 ogledov

Kaj, če pristanete v karanteni?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Covid_1984 20:36 19.julij 2020.

    nič hudega, pustiš telefon doma in greš malo ven v naravo, dr dr fašisteki naj se pa med sabo pikajo. in naši prestituti, ki se tu prodajajo za centek na komentar, naj tudi fašejo kakšno iglico dobrote :)

  • SonnyBlack 12:36 19.julij 2020.

    v primeru da mi ze bodo hoteli odredit to koronteno...to ne bo spremenilo nic,ker tega enostavno ne bom uposteval...pa ce mi ne vem kake kazni napisejo...zaradi mene me lahko zaprejo...korona je laz politicna...in je bila nacrtovana ze nekaj let nazaj...ampak ...prikaži več zal so se usteli,ker ne jebemo sistema tega,pred katerim bi se mogli vsi branit s skupnimi mocmi...damo kurc ko je ze vecina ujeta v sistem in nimajo izhoda zato jim tudi pod prisilo verjamejo...

    • Avatar praufo
      praufo 13:32 19.julij 2020.

      se v marsičem strinjam, tud sam ramišlam o tem, da bi me poslal v karanteno iz neznanih razlogov, čeprav sploh ne hodim v tujino ... po mojem je dobra varianta, da se zmeniš za zapor namesto plačila, jest nimam dnarja ...prikaži več za te kazni, doma pa nočem čepet cele dneve

    • SonnyBlack 22:23 19.julij 2020.

      praufo...ce se jih ne bojis te nebojo kuj tak zaprli...nas nebojo kuj tak zaprli...bojo bolj probali po financial strani nas sharat...samo tudi za taki sport obstajajo prijemi

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 06:15 20.julij 2020.

    [ Kaj, če pristanete v karanteni? ] Potem ste avion.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.