Slovenija
22287 ogledov

Kakšen udarec za Erjavca

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 20:22 26.avgust 2018.

    Dol njemu visi za te plačane ankete. Spet bo grel ministrski stolček in to je vsa poanta volitev.... Ni nam več pomoči

  • Avatar olor
    olor 20:34 26.avgust 2018.

    Točno, boli njega, on muti jaja dalje.

  • franke 20:52 26.avgust 2018.

    KAJ TO SPLOH OBJAVLJATE.

    • oneh 09:50 27.avgust 2018.

      Da kaže Janši bolje in bolje je potrebno vse skozi objavljati. Tako držijo koalicijske stranke v nenehnem strahu, da ne pridejo zopet v parlament, če vlada razpade. Strah pred izpadom pa pomeni, da lahko mafija iz ozadja dela kar hoče.

  • mirror 23:44 26.avgust 2018.

    Pa komu so sploh mar te raziskave? Erjavec in Alenka sta v sedlu in imata mesto ministrov in se požvižgata na vaše neproduktivne raziskave. Te ankete ne prinesejo ničesar, le pisuni imate delo.

  • Avatar Zala
    Zala 02:02 27.avgust 2018.

    Janša trdno v sedlu, SDS pridobiva glasove ... pa kaj ste vi retardirani? Volitve so mimo, Janša je padel iz sedla, vlado sestavil Serpentinšek. In s tem je zgodba zaključena.

  • mph 00:01 27.avgust 2018.

    Volitve so mimo, nehajte že enkrat s temi izmišljenimi ali nastavljenimi "anketami".

  • smuc 22:27 26.avgust 2018.

    Erjavec je gotof, ubogi DESUS.

  • fedjo 09:40 27.avgust 2018.

    Vrzi tega rrrjavca iz politike. Gremo na volitve

  • JUTRIBOLJŠEBO 10:30 27.avgust 2018.

    Erjavčev način snubljenja kratkotračnih upokojencev je prevzela Alenka Bratušek, če opazite, vsaka njena tretja beseda je , "moramo zvišati penzije, upokojencem vrniti dostojanstvo"?! Izgleda, da to pri njih pali pa čeprav v praksi nič od tega !!

  • kapibara 08:10 27.avgust 2018.

    Na izid volitev vedno- do sedaj- vpliva murgelski perkmandelc..

  • fedor_anton 23:55 26.avgust 2018.

    Kaj pa je Desus naredil za upokojence?Upokojen sem bl pred 17 leti z 43 leti dela.Takrat sem prejemsl 495 € nemške pokojninr in1250 € Slovennske.Nemška pokojnina se je zvišala v 17 letih za okroglo četrtin in sedaj znaša 622 €.Slovenska ...prikaži več pa za borih 9 odstotkov in znaša 1362 €.Poleg tega me guli še DURS zaradi socislitično naravnane davčne progresije.

    • Snežinko 06:54 27.avgust 2018.

      1250€? V Sloveniji? Pa kaj si bil predsednik? Sploh pa: da te ni sram jamrat, ko ima večina upokojencev penzijo pod pragom revščine - moja znanka ima recimo dobrih 400€, pa ne zaradi manj delovne dobe ampak zaradi NEplačevanja prispevkov ...prikaži več v preteklosti s strani bivših firm! Si znaš zamislit, kako preživiš s tem? Po moje niti pod razno!!! Ti si pa z dvema jurjema mesečno upaš še JAMRAT! Sram te bilo!

    • JUTRIBOLJŠEBO 10:33 27.avgust 2018.

      Po moje je ta anton le neki pravokator !! Razen če je bil Hitlerjev arbeiter in je čistil kanalizacijo po Mu"nchnu!

    • asmas1965 10:37 27.avgust 2018.

      jutriboljšebo ni rečeno da je čistil kanalizacijo.Moj sosed je bil 5 let "za stalno "v nemčiji je montiral police po novih trgovinah,in ima 800 eur nemške penzije .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.