Slovenija
21576 ogledov

Tako se pri otroškem dodatku upošteva avto

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:09 14.maj 2024.

    saj kdo pa ima dons nov avto ? saj je vsena lising. to pa ni moj. potem pa RR pa otroški dodatek. čemu otroški dodtaek. a vam je država dal v rejo otroke. za avto mate dnar, za mulca pa ...prikaži večpa ne. še čudno da ne zahtevate dodatke za avto, ker ga morate vzdržeat.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 07:16 14.maj 2024.

      Točno to,tukaj odteka ogromno denarja v NIČ!!!

  • andrej084 10:30 14.maj 2024.

    Stalno neko predpisovanje in kontroliranje, ne moremo iz socializma. Vse te doatke in ne vem kaj še je potrebno ukiniti. Tisti, ki ima plačo pod minimalno, naj mu razliko dajo na sociali. To je to, odpade ogromno dela, preverjanja,... pa ...prikaži večpa še ljudi se lahko drugje zaposli.

  • atamama 20:54 14.maj 2024.

    Kakšno leto nazaj sem se v NM moral pripeljati bolj zgodaj, ko so vozili otroke v šolo, nekje 1/4 do osme. Pa v tistem koncu ima šola veliko ''etičnih''. Gledal sem in se čudil.... na vhodu na parkirišče obračajo kombi, ...prikaži več neprivezani otroci brez sedežev, Audi , otrok, neprivezan brez sedeža, naslednji Audi...in tako do tega, da se pripelje Clio, dva sedeža zadaj, otroka ven na parkirišču. In kdo mislite da je bil z najslabšim avtom? Tisti, ki nimajo socialne podpore (po informaciji domačina).

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:48 14.maj 2024.

    Kjer sta dva ali trije avtomobili pri hiši, ne bi smeli dobivati dodatkov, dejstvo je,da je avto luksuz, potem pa vidiš, ko se ti z mercedesem pripelje na RK ali pa imajo celo razno razne subvencije!!!

    • kapibara1 09:33 14.maj 2024.

      Trije avti pri bajti. Najmanj najstarejši je registracija držaja, kot pa sam avto.. Pa že skoraj vsak socialkar ima danes avto- na osebo- razen stare babe ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.