V Kanadi to presenetljivo mirno sprejemajo v politiki... Ker če bi bil tam na oblasti putler, bi vse te zagovornike odcepitve takoj aretiral in bi po vsej verjetnosti tam tudi umrli. Če pa ne bi šlo tako, pa bi alberto napadel vojaško.
Izdajalci? Izdajalci ne izdajajo EUja in Slovenije ... Ti si tisti, ki izdajaš EU in Slovenijo, s tem, ko podpiraš tvoje ruske naciste in žališ EU ... to je izdaja. Sicer pa, škoda izgubljati časa z bedaki, kateri ne premorejo… ...prikaži več možganov v velikost grahovega zrna.
V Kanadi to presenetljivo mirno sprejemajo v politiki... Ker če bi bil tam na oblasti putler, bi vse te zagovornike odcepitve takoj aretiral in bi po vsej verjetnosti tam tudi umrli. Če pa ne bi šlo tako, pa bi alberto napadel vojaško.
Kreten!!!
Tako je to, ko imajo bedaki, kot si ti, dostop do interneta.
Kreten retardiran,na žalost se vedno najdejo izdajalci kot si ti!!!
Izdajalci? Izdajalci ne izdajajo EUja in Slovenije ... Ti si tisti, ki izdajaš EU in Slovenijo, s tem, ko podpiraš tvoje ruske naciste in žališ EU ... to je izdaja. Sicer pa, škoda izgubljati časa z bedaki, kateri ne premorejo… ...prikaži več možganov v velikost grahovega zrna.
Tvoj IQ je povprečna temperatura v hladilniku 😂😂😂
Saj, sedaj se bodo... Grosuplje....odcepile....
alberta je tko za 30+ Slovenij, isto ko grosuplje ja;)