Slovenija
47 ogledov

Kaos pred koncertom Rammstein

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 11:11 01.maj 2013.

    Čista resnica , kar se tiče dogajanja na platoju in bedastega dj !

  • Cholt45 15:54 01.maj 2013.

    Nima veze koliko vhodov je, NIKJER NISO BILI OZNAČENI. Kaj meni pomaga da je neka a3 sprintana zadeva nalimana na ograjo v višini mojega pasu, pred mano pa 1k ljudi. Če je nekdo mislil, da je kdo tisto zadevo v ...prikaži več tisti gužvi videl, živi v Lalaland.

  • Cholt45 16:00 01.maj 2013.

    Glani problem sploh ni bil premetavanje folka, ampak zmeda, ker 50% ljudi ni stalo pred pravim vhodom.

  • Cholt45 16:15 01.maj 2013.

    Čakaj malo, zdaj ali ti živiš v kakem vzporednem vesolju ali si pa bil sam deležen kaih privilegijev, da si videl odlično organiziran koncert.

  • Boschtjan Zupanchich 08:53 02.maj 2013.

    Nasilna glasba ne zasluži drugega kot kaos , Žal .

  • Cholt45 20:34 03.maj 2013.

    Potem mi pa odgovori zakaj je bila dvorana prazna, če je pred vhodi čakalo in hotelo vstopiti v dvorano 5000 ljudi?

  • Žurnalček 10:58 01.maj 2013.

    Bi ti rad še vhod za narkomane , dilerje , tiste ki nosijo ketne , takih je bilo za 70kg železja . mogoče bi jo ti rad še z eno tako ketno fasal , al pa ogorčena bralka - novinarka, ...prikaži več, pa vhod za tiste ki so sabo prinesli v steklenicah - pazi ne plastiki - na litre alkohola , pa da med koncertom , dobi omenjena dama flašo v glavo itd . Smešen si ti in tale na Žurnalu zaposlena dama.

  • Cholt45 23:14 01.maj 2013.

    Se pravi, da na podlagi tega, da si Ti prišel hitro noter predpostavljaš, da so se drugi zunaj praskali po jajcih in niso hoteli iti noter? Težka logika.To je tkao kot če bi bili trije, ki bi hoteli kupit ...prikaži več edini kruh v trgovini in zato ker si ga prvi dobil ti, predpostavljaš, da ostala dva nista hotela kupiti kruha? Še enkrat, težka logika.Sicer pa vsi ki so bili tam niso žvižgali in preklinjali tja v en dan, to so počeli z razlogom. Ne moreš ti tu zdaj nekaj potvarjat dejanske situacije.

  • BenX 09:46 02.maj 2013.

    ker očitno stvari kapiraš bolj počasi še enkrat samo za tebe! pol ure po odprtju (v bistvu še več) v dvorano ni šel praktično nihče!!! zdaj pa lahko umotvoriš in spreobračaš moje besede kakor hočeš.

  • Cholt45 16:13 01.maj 2013.

    Kolega pozabljaš, da večina ljudi ni imelo pojma kje so vhodi in kamo morajo iti s svojo karto.Sam sem bil tam 1h30min pred začetkom koncerta.-Se postavim pred prvi viden vhod( sem prvič na tem kraju, nimam pojma kje ...prikaži več so vhodi itd.)-po 30 min čakaja mi varnostnik razloži, da sem nanapačnem vhodi da naj grem na naslednjega.-grem na naslednjega čakam 1h , mi varnostnik pove, da ta vhod ni zame-popizdim , mu potisnem karto v faco in zahtevam, da me napoti do mojega vhoda-Čakam 15 min pred pravim vhodom(med tem se koncert začne in že pdšpilajo 3 komade), me pregledajo za orožje in sem končno za ograjo.Naj te opozorim, da 99% ljudi ni imelo pojma o kakršnih koli pravilih glede tega na kateri vhod morajo ipd. fore, saj to ni bilo nikjer omenjeno. Ne na strani eventim(kjer sem sam nabavil vstopnico), ne na prizorišču.Jaz temu pravim obupna organizacija, ti pa ...

  • BenX 18:56 01.maj 2013.

    tudi jaz sem bil v stožicah prvič. imel si 4 možne karte. parter in vip - klasa za sebe in pa zeleno ter rdečo. pri vsakem vhodu je bilo milijon listkov z napisom ZELENA tribuna in RDEČA tribuna. če tu ...prikaži več tu ni kaj jasno pol se pa zamisli! xD drugače sem pa tudi jaz prijazno vprašal enega od varnostnikov in mi je rekel, ne, ti pa si na drugi strani. ko sem malo okoli sebe pogledal mi je pa itak bilo hitro jasno kako stvar funkcionira. kot rečeno, folk je čakal do zadnje minute, to je eden in edini problem. če komu ni jasno, da pred takim koncertom mora bit vsaj pol ure prej na svojem prostoru, pol je res naj rajši doma. in še enkrat, ko so se vhodi odprli dobrih 20 min praktično ni šel nihče not! vsi so se zunaj gledali, kdo ma več špicov na pasu in kera ma bol čudne štumfe. :) saj je to fajn in zabavno, samo, ne pol jokat in se jezit na druge.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:02 01.maj 2013.

    Bili so štirje vhodi.- Vhod zeleni nivo in parter, vhod za invalide- Vhod rdeči nivo- Vhod VIP- Fan pit vhodTako je to, če koncert organizira s.p.

  • BenX 10:39 01.maj 2013.

    če hočejo vsi it not v zadnjih desetih minutah, potem noben organizator ne more pomagat! vhodi so bili odprti že celo večnost, pa ni šel noben noter. jaz sem šel mimo varnostnikov 15 min po odprtju, še kakih 10 min ...prikaži več zunaj postopal in bil v dvorani vsaj pol ure pred začetkom vsega skupaj, pa je bilo zasedeno morda samo kakih 5%. 10 min pred nastopom ramsteinov je dvorana bila komaj na polovico polna. predskupina oz. tisti glupi dj je itak igral sam sebi. tako da... malo prej not, pa bi bilo vse ok. če prideš na koncert 2 uri prej in 1 uro in 45 min pivo piješ pred vhodom, ter si sam sebi pomemben, ja halo??

  • Žurnalček 10:53 01.maj 2013.

    Kje sta moja dva komentarja??????????????????????????????????????????????? Vam mogoče resnica , ki jo je napisal tudi BenX spodaj ni všeč in postavlja vas članek na laž in krivdo na obiskovalce ne pa na organizacijo !! Zgleda , da je ena vaša ...prikaži več zaposlena čakala , ker se dami ni dalo priti prej na rock koncert , pa je jezo vsula na organizacijo . Dvorana je odprla vrata ob 18.15 in naj vam vaša " ogorčena bralka" sporoči kdaj je želela vstopiti. Saj res ..kKLakšen privilegij ima on a, ko lahko producira lažnjiv članek, mi moramo pa samo komentirati. No , potem pa jaz kot ogorčen čitalec Žurnala zahtevam , da se napiše še en članek o odlični organizaciji take varnostno zahtevne glasbene prireditve.

  • Žurnalček 18:27 01.maj 2013.

    Še enkrat .ob 19.15 so se odprla vrata in tedaj je po 10 min sproščena in v dvorano pospravljena vsa začetna gužva na vhodu za parter . Za vse druge pa , ki so mislili da prihajajo nakoncert Slakov , ...prikaži več, pa tole . Pač niste prišli na njihov koncert , ampak na koncert skupine , ki ima za fane tudi problematične osebke - glej spodaj- in je varnostni pregled bil potreben. Varnostnikov je bilo še preveč , vendar če 2000 ljudi zunaj popiva do konca svojo iz trgovine prinešeno pijačo in čaka do zadnjega momenta , potem so si sami krivi , za vse neugodnosti , ki so si jih naredili. Kaj , ali je mogoče moral biti poseben varnostnik, ki bi tebe za rokco pripeljal do pravilnega vhoda. A sti pr seb , al si od sebe in to precej. Kolk si in kaj pred tem popušil in popil? Kar si, tvoj problem, samo svoje traparije ne trosi okoli kot nekaj normalnega !

  • Cholt45 22:03 01.maj 2013.

    Pri katerem vhodu?Pa kaj bluziš človek, ko je bila pred vakim vhodom jurja ljudi nisi videl nič, tako da ne bluzi. Mogoče se je tebi zdelo vse A ok, ko si organiziral zadevo. Marsikomu drugemu se ni ...Dobro ...prikaži več da ne veš nemško, ker bi drugače slišal golido slabih besed ki so jih pred vhodom natrosili naši severni sosedje. Sem se pogovarjal z mnogimi ( sem mel čas ;) ) in so vsi, brez izjeme, dejali , da na tako slabo organiziran koncert še niso šli.No da ši te jaz enkrat povem, da sem bil tam uro in pol prej.

  • Cholt45 22:11 01.maj 2013.

    Noben ne pričakuje da kdo kogarkoli vodi za rokico. Pričakuje se pa da organizator , če že hoče komplicirat z večimi vhodi, da 1.obvesti obiskovalce o "vhodnem" redu pred dogodkom in 2. vhode tudi fiqin VIDNO označi. Kapiraš? Ko boste ...prikaži večoste ti in tvoji drugič organizirali kak dogodek postavite napis VHOD 0/1 itd. malo višje, da se ga bo videlo tudi v gužvi več tisoč ljudi. Kapiraš kje je bil problem? Ljudje so skakali sem in tja med vhodi in povzročali nepotreben kaos.Kaj je meni pomagal napis ki sem ga videl komaj, ko sem že prišel za ograjo. To je tako, kot če bi bil stop znak postavljen 100m za križiščem ... Skratka WTF

  • BenX 22:44 01.maj 2013.

    hahaha... glede na to, da sem bil prvič v stožicah verjetno nisem bil nek organizator. :) drugače pa pol pol ure po odprtju vhoda v rdečo tribuno praktično nihče ni šel not! kako vem? sam sem šel dobrih 15 min ...prikaži več po odprtju in še kakih 10 min stal zunaj (ko sem bil že mimo varnostnikov). no in potem sem kake pol ure sedel v dvorani in še zmeraj kar ni in ni bilo ljudi od nikoder. tako da... meni ni več jasno kaj ste vi nekateri počeli, se predam. kakih 10 do devet je pa dejansko začel folk polnit sedeže. predpostavljam, da se je gospoda takrat odločila it not in je nastal problem. logiš...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.