Svet
4225 ogledov

Kaos v Nemčiji, posledice tudi pri nas

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:46 27.marec 2023.

    Ljudje v EU so nezadovoljni s samomorilsko politiko Bruslja in stavk ter protestov bo vse več... In ko Nemčija kihne, gre Slovenija v bolniško...to je že stara resnica še od takrat, ko je Janez hodil lizat roko frau Merkel..

    • ana77 09:05 27.marec 2023.

      Kako lahko živiš 24 ur z gos. Janšom v glavi norooooooooo

    • ana77 09:06 27.marec 2023.

      Res si bolnik ti.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:11 27.marec 2023.

      Ana, zato , ker mi je važna prihodnost naših otrok...in dokler bo JJ kolovratil po Sloveniji, naša mladina nima druge bodočnosti, kot postati kanon futer za Ukrajino.. Če bi Janša bil trenutno v sedlu, bi naši vojaki že davno kot ...prikaži večt "civilisti" tam večali povpraševanje po krstah..Kot npr. Poljaki..

    • rafo 11:38 27.marec 2023.

      naj še naprej dajejo denar Ukrajini ,sami pa crknejo

    • blayo 13:44 27.marec 2023.

      lukič, Janša ni imel niti nima vpliva praktično na nič. Še njegove bolane tvite vsi pozabimo po enem mesecu. Drugače pa v zadnjem času v DE ni bilo nič kaj več štrajkov kot sicer od leta 1995. Še največ jih je bilo leta 2015.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 13:52 27.marec 2023.

      Pa še kako ima norec vpliv....Njegovo skrajno stališče do Ukrajine, zahteve, da se Rusija razglasi za teroristično državo, itd.. Ne misli, da je to pičkin dim-..

    • blayo 14:10 27.marec 2023.

      Ne piši neumnosti. Prav nobene razlike ni, če razglasimo Rusijo za teroristično ali ne. Poleg tega beri zgoraj... čez en mesec bo vse to pozabljeno.

    • Kmodri 14:23 27.marec 2023.

      Lu, prosim pojdi živeti v tvojo ljubljeno državo.

  • janči 15:57 27.marec 2023.

    Ja, ja, Nemčija je kaput. In z njo Francija in ostale ameriške podrepne mušice. Na Poljskem so pred dnevi zaradi številnih odpuščanj že pokopali sveto Uršulo, Amerika je pa itak padla pod vsak nivo. Edino kakšen popoln debil ne bi ...prikaži več tega povezal z nacistično Ukrajino.

  • LukaMB 23:49 27.marec 2023.

    Pri Nemcih je visoka inflacija, selijo se v sosednje države in poprimejo za delo, plače imajo slabše kot večina v EU in lahko bi celo rekli, da so slabše kot pa v Sloveniji saj si premosorazmerno lahko privoščimo več kot ...prikaži več oni sedaj, dejansko smo jih že prehiteli. Močne države v EU so le Norveška, Švedska, Danska, Luxembourg ter Belgija in kasneje Švica, vse ostalo pa hiti v prepad. London tudi nazaduje in ni več v EU, imajo veliko pomanjkanj, skratka pišejo se črna leta 2023-2024.

  • Idioti 17:45 28.marec 2023.

    Jaz sem Slovan in moj glas ne gre nobeni stranki več , ki podpira nacizem , ustaštvo in četništvo v Ukrajini ! Ne bo druge , kot nova stranka , ki bo obračunala za nazaj z briselsko sodrgo v vseh strankah !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.