Slovenija

Večurna drama na dolenjski avtocesti, ujete voznike oskrbujejo z vodo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bandit 18:02 25.junij 2026.

    Dobro napišite da neka oseba hoče skočiti z viadukta in ga prepričujejo da ostane živ.

  • eeee 18:50 25.junij 2026.

    A je zdaj že odprto?

  • 4krogci 17:30 25.junij 2026.

    Hojvik v akciji?

    • majdas 18:11 25.junij 2026.

      4krogci, jaz se iz tako resnih stvari ne bi norčevala - ne glede, kdo je v stiski. To bi morala biti osnovna človeška kultura.

    • 4krogci 19:44 25.junij 2026.

      Od kdaj je pa vprašanje postalo enako norčevanju???

  • šedov 18:28 25.junij 2026.

    prof., dr., nočno delo, - Vrtov'c naj odstopi, ja.. ..se že cedita med in mleko, Janše-raja ?! - korupcija je izpuhtela, juhuu, ... naj živi desnuharsto! je že odplul Gargasmrad golf igrat ?! tud' zanima mojga soseda.. :D

  • Ender.3 19:37 25.junij 2026.

    to dela samomor eden od smrdljivih levakov ali slobodnjakov , Ker jim je baje šef golobnjakof rekel naj se delajo razočarane ker je Janša predsenik Vlade

  • eeee 16:01 25.junij 2026.

    A je vrtičkar že odstopil? Samo prašam za prjatla...

    • Avatar torolino
      torolino 19:19 25.junij 2026.

      Sporoči mu v gate, de ne bo odstopil 🤣

    • eeee 19:26 25.junij 2026.

      A tko ti sporočaš? Čudne načine mate to geji

    • Avatar torolino
      torolino 22:52 25.junij 2026.

      Bilo je mišljeno zate osebno...Tvoj bingelj ti ni več prjatl, ker je še sam za scanje🤣😂

    • eeee 23:54 25.junij 2026.

      He he, sodis po sebi, zagrenjeni pizdek. Do nedavna si lahko vsaj drkal, zdaj pa se to ne mores več 🤣

    • eeee 00:03 26.junij 2026.

      Prjatu namrec sprasuje, zakaj ste desnuhi take dvolične pizde. Ko so bili pred zamenjavo vlade na cestah zastoji, ste imeli poln gobec pozivov k odstopu kar vseh po vrsti. Zdaj, ko so na oblasti vasi, ste pa kar tiho. No, ...prikaži več sam nad tem sploh nisem presenečen, ker so vasa dvojna merila in hipokrizija znani daleč naokoli. Taki pac ste. Gnoj. Ampak toksicen gnoj. Ti si lep primer.

    • Avatar torolino
      torolino 08:28 26.junij 2026.

      Če rabiš nekoga, da ti daje mnenje in si posrednik njegovega sranja, pomeni, da si marioneta. Še bolj eksplicitno mu držiš dupe. Kaj je razlog odstopa cepec?

    • eeee 08:37 26.junij 2026.

      Jaz ga ne rabim. Sprasuje, zakaj zdaj ne tuliš, da naj odgovorni odstopijo, pizda dvolična. Prej si imel poln gobec, zdaj imaš pa polne gate.

    • eeee 08:41 26.junij 2026.

      Evo, primorka je sper zaprta. Ne bos nič pozival k odstopu, pizdun dvolični?

    • Avatar torolino
      torolino 08:43 26.junij 2026.

      Kreten, pojdi iz jarka kjer si prespal v senco. Ti škodi vrečina.

    • eeee 08:45 26.junij 2026.

      Uuuuu, boli, ko dobiš resnico v svoj bedasti ksiht. Gnida desnuharska.

    • Avatar torolino
      torolino 08:46 26.junij 2026.

      Kaj odprl Vrtovec gradbišča...zraven pa idioti kar dam prav Ribiču, da vozijo objestno.

    • Avatar torolino
      torolino 08:48 26.junij 2026.

      Eeee nehaj jeclat eeee

    • eeee 08:50 26.junij 2026.

      Tortelino, ti si tak bebec, da je edino pravo zdravilo zate ciklon B.

    • eeee 08:52 26.junij 2026.

      Tvoji idiotizmi govorijo sami zase. Kolk si ti star? 3 leta? Mentalno res.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.