Slovenija
25771 ogledov

Karantensko odločbo dobila tik pred iztekom karantene. "To je izjema"

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:19 01.september 2021.

    Tipično dvojna merila. Javni sektor ima uradne ure med 10. in 13. uro, potem pa konec. Od privat firme pa pričakujejo, da bodo odgovarjali na emaile izven delovnega časa. J... se vi in vaši 50% davki!

    • timja 12:28 01.september 2021.

      bugi samo do 12:45 majo uradne v JS...ne pretiravaj...poskusi koga v petek ob 13 uri dobit na telefon no kakšno minuto prej...no go

  • jakec1575 09:04 01.september 2021.

    Temu se rece kako Krek isce gresnega kozla za jesen. Ker drugace ni bilo 700tisoc slovencev na hrvaskem.

  • Pepe007 07:37 01.september 2021.

    Kako pinkponkanje sem in tja :). Če izven delovnega časa ne berejo službenih mailov, potem verjetno ne dviguje niti telefona, kjer bi številka dala slutiti, da gre za službeno zadevo. Zato poslati po seznam policijo niti ni tako čudno. Če ...prikaži več je stvar nujna ... Sicer je moje mnenje, da je izdaja nekih odločb brez resnega vsaj nekajkratnega nadzora za vsakega prejemnika kar nekaj ... Predvsem zapravljanje denarja. Kdor je odgovoren, ne bo rabil odločbe, da bo doma, za ostale pa rabiš NADZOR.

    • rd2dmk2 10:06 01.september 2021.

      pepe službeni računalnik pač ostane v službi. telefon skor verjetno ne. to je za bran ene strani. sedaj pa obrnimo kovanec.. sma turistična agencija bi lahko delovala v stilu bolje drža ga nego lovi ga. pa saj covid obstaja že ...prikaži več ohoho časa in pa razne novice od tu in tam se tudi slišijo in bi z agencije lahko se malo tudi sami zmigali in akaj zastrigli z ušesi in delovali na svojo roko. ne samo kasiraj in pozabi.

    • Pepe007 11:00 01.september 2021.

      Verjamem, da si v nekaterih službah lahko privoščijo, da službenih sporočil ne gledajo v prostem času in čez vikend. Nikoli nisem bil v taki službi. Če si stranka vzame svoj prosti čas, da nekaj napiše, potem tudi jaz vzamem svojega ...prikaži več in preletim in ocenim resnost in nujo, da odgovorim takoj ali pozneje. Strinjam se, da bi agencija lahko mogoče prva vprašala NIJZ kako in kaj. Saj so dobro vedeli, kaj peljejo nazaj. Pri našem sistemu (ne) nadzora so sicer odločbe farsa.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:35 01.september 2021.

      Sorry, pošiljanje policije vodstvu ali lastniku podjetja za vikend domov je državni terorizem in izživljanje uradnih inštitucij. Korona ni od včeraj in seznam potnikov je že prej imela tudi policija ter letalska družba v evidencah, ki se beležijo na letališču.

    • Pepe007 12:35 01.september 2021.

      Moraš pa res imeti slabo vest, da se ti zdi obisk policije, ki te prosi za neko dokumentacijo na tvojem dvorišču, državni terorizem. Meni se ne zdi srečanje s policijo nič posebnega.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:12 01.september 2021.

      Še tašče nočem videt za vikend, kaj šele, da mi bo policijski avto svetil na dvorišču. Pa ziher so ga prišli budit zgodaj zjutraj ko bi v nedeljo še spla ali pa so se prikazali glih med počitkom po nedeljskem ...prikaži več kosilu. Ravno zaradi takih "pacientov" moraš imet v nedeljo izklopljen zvonec in zaklenjeno ograjo.

  • 71ec01873cb51205e2be0293d47412ebc9012328 07:32 01.september 2021.

    Crack metadon ti razjeda tvoje 25 gramske možgane, bednik prodan!

  • endrug 11:49 01.september 2021.

    Najprej so poslali obvestilo, da cepljenim ni potrebno v karanteno. Nekateri cepljeni so se vseeno testirali. Celo dvakrat. Negativni. Nato pa so dobili odločbo o karanteni. Na koncu pa, da je za cepljene odločba neveljavna. A na NIJZ nimajo podatkov? ...prikaži več Ob tem, da so jih pričakali na letališču. Takoj bi jim dali odločbe za karanteno in konec. Cepljeni so malo verjetno okuženi in tem bi lahko ob negativnem testu lahko prekinili karanteno po dveh dneh, ostalim po petih. A morajo komplicirati?

  • Avatar Leon
    Leon 08:28 01.september 2021.

    Temu se reče JANŠIZEM ali sindrom TREH OPIC ! Inšpektorji so politični kader ,ki se venomer vrti na političnem vrtiljaku Slovenije in predstavljajo balast demokratični družbi.

    • zdrej 08:54 01.september 2021.

      Ukrepi glede karanten so preblagi, zato neučinkoviti. To pa dviguje pojavnost okužb ter naknadno se zahteva zapiranje, čeprav bi ga mogoče ne rabili. Problem pa je, ker zakonov niso sprejeli tako kot treba in en del politike iz kljubovanja nasprotuje ...prikaži veče strogim zahtevam glede karanten. Namesto, da bi naredili obvezno karanteno za "tvegane skupine", kjer bi jih karantenske odločbe čakale ob prihodu v državo se jajčka, ker ni nobene pravno potrjene kazni za neupoštevanje.

    • Avatar Leon
      Leon 09:00 01.september 2021.

      zdrej....koga zanima Covid , bolniki, mrtvi ......danes se načelnost in morala merita v karatih !

    • jakec1575 09:06 01.september 2021.

      14%. Sekundarnih okuzb zdrej. 14.

    • Dusan12 09:15 01.september 2021.

      Leon, tebe in tebi podobnim levakom preostane samo še , južni tečaj, spokajte kufre,tam ni inšpektorjev, pa mislim, da tudi opic ni, majmuni pa se boste že nekako znašli

    • zdrej 12:06 01.september 2021.

      Če ni primarnih oz se le te omejijo, ne more biti sekundarnih, terciarnih, ... . Od kod ta podatek 14%? Kako je potem toliko okužb? Potem je večina prinešena iz tujine? To še toliko bolj velja, da bi morala biti ...prikaži več karantena zelo stroga, da bi bilo še manj sekundarja. Skratka, treba je omejevati, da čim več ljudi odnese brez okužbe. Cepljenje je poleg ukrepov (karantena, distanciranje, maske) edino zdravilo, ki pa ni 100%!

    • timja 12:30 01.september 2021.

      Dupan 12 si se vrnil od tam, da si tako podkovan?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:55 01.september 2021.

    Še ena nesposobnost naše vlade, ki jo zvračajo na druge.

  • Mehtilda 11:51 03.september 2021.

    Jaja, za zdravje gre. Zakaj že so potem hodili dijake kontrolirati ZADNJI dan popoldne, če so doma? NIJZ, oz. G. Krek pogosto laže, kot pes leti. In ja, kdo bo morda rekel, saj vseeno, če majo karanteno, pač morajo biti ...prikaži več doma. Res je, in pri nas je tudi bilo tako, ampak zadnji dan popoldne kontrola? To ne spominja na družino v Kranju in kazen zaradi rogljička

  • Skipi 09:22 01.september 2021.

    Vedno se čudim da nekateri rabijo papir zato da vedo, da morajo ostati doma če so okuženi. Za zaposlenega bi še nekako razumel, za dijaka pa res ne.

  • ico8 16:48 01.september 2021.

    Vsi si lahko privoscimo "uradne" ure. Sicer je pa tako, da me lahko vsi tam nekje zadaj lubckajo in dolgo klicejo, ce meni poziv ne pase. Torej, ce me hoces imeti, pridi po mene, drugace se pa malo zamisli in ...prikaži več najdi napako v komuniciranju.

  • joze95 08:07 01.september 2021.

    Dokaz več da nimamo prave MILICE in imamo samo POLICIJO. Če bi imeli milico, bi s pomočjo vaških ovaduhov, partijskih prisklednikov in lakalnih obveščevalcev omenjena dijakinja bila že drugi dan zaprta v bolnici. Ne sicer v sedmem nadstropju, ker tam ...prikaži več proletarci niso smeli, ampak tam nižje, kjer je bil dostop do običajnih uniformiranih miličnikov. Pol mladine tega ne zastopi, starejši, ki pa so tak sistem glorificirali, pa so tiho kot riti.

    • Avatar Leon
      Leon 08:33 01.september 2021.

      joze95....SDM Trstenjakova 8 Ljubljana 1000

    • ico8 16:50 01.september 2021.

      Leon, celjski pisker(udba), potem pa Bukovzlak- Lager(zate Teharje...)!

    • Avatar Leon
      Leon 19:53 01.september 2021.

      ico8...tudi grožnje na spletu so kaznivo dejanje .

    • ico8 16:25 02.september 2021.

      Ah, bejz no, ti meni- jaz tebi..., saj sva samo ustrezne naslove za dopust izmenjala, a ne? Si ti na kaj drugega mislil...?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.