Slovenija
11 ogledov

Karlu Erjavcu očitajo zgrešeno zunanjo politiko

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:21 07.januar 2016.

    Ta tip bi že zdavnaj moral zapustiti politiko.

  • dragec 08:42 07.januar 2016.

    Tudi stranko DESUS

  • Avatar čavez
    čavez 09:38 07.januar 2016.

    Zgrešeni so vsi naši politiki, z dragcem na čelu.

  • Kelly Sandrana 13:44 07.januar 2016.

    Hello Sir / Madam,Sandra Kelly sem sekretar kabineta posojanja denarja med posebej.Morate posojanja denarja med posamezniki za obvladovanje finančne težave, da bi končno prekinil zastoj, ki jo povzroči banke, ki jih zavrnitve vaše vloge datotek kreditov? ...prikaži več Ga sandrana podjetje je lahko, da posojilo v znesku, ki ga potrebujejo, in s pogoji, da bo vaše življenje lažje. Nato se obrnite mi, če želite izvedeti več o naših zelo ugodnimi pogoji.Nudimo € 10.000 do 5.000.000 € za odplačevanja 5 let do 25 let, po stopnji 2% na lahko an.Vous kontaktirajte me:sandrana_credito@hotmail.comsandrana_credito@hotmail.comhvala

  • izRODEk 08:34 07.januar 2016.

    Korl bi že zdavnaj moral iz politike. Je pa res, da ti, kateri ga rušijo, vanjo nikoli ne bi smeli vstopiti. NSI in SDS rušita Erjavca zgolj zaradi tega, ker nočeta več čakati na rušenje vlade kot celote (ki ...prikaži veči bi tudi že zdavnaj morala pasti saj je fašistična a ne, da se jo zamenja s še eno fašistično SDS/NSI).Zanimivo je, da te gnusobe z desne ne rušijo denimo ministrice za socialo, ki ima na vesti toliko človeških življenj in usod, toliko bede in napačno koriščenih sredstev (berite podcrto.si kjer je natančno pojasnjeno, kako SD pere denar preko Comland računalniškega podjetja). Skratka, srž dreka so SD in SDS, ostali podrepniki tipa Erjavec ali po novem še Cmerar in njegovi pajdaši in izdajalci so zgolj mrhovinarji, ki so prišli na pogorišče.Upam, da država, ki to ni, čimprej crkne. To si tudi zaslužimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.