Slovenija
45 ogledov

Kdo bo moral plačati 220 evrov?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 18:09 28.november 2013.

    Tole je ena večjih bedarij, ki so se je spomnili. Bistveno večjega pomena je teža vozila ali kubatura motorja. Na zvit način so izvzeta vsa terenska vozila a imajo gospodje, ki jih vozijo najbrž močan vpliv na odločanje o vinjetah in še marsičem.

  • dostvasmam 18:47 28.november 2013.

    DARS, niste obljubili satelitsko cestninjenje? Aja, sej ste odstranitev cestninskih postaj tudi obljubili pa še kar stojijo. Jaz pa obljubim da vinjete ne bom kupil in bom lepo koristil staro cesto.

  • Trovlak 19:19 28.november 2013.

    V ta rang padejo domala vsa GOSPODARSKA vozila s katerimi si ljudje SLUŽIJO KRUH! Kdo bi si kupil npr. Citroen Jumper ali pa Mercedes Sprinter samo za luksuz? Valda, da so ta vozila bila namenjena za delo, prevažanje sem in ...prikaži več tja... Fak kako smo mi v prizadeti državi in zarukanemu sistemu. Privoščim vsem fuknjenim menedžerjem in politikom, da si ne bi imeli kje v Sloveniji kupiti kruha in mleka. Jebite se s takimi potezami, da ljudje, ki imajo voljo do dela, zaradi vas le-to izgubljajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.