Tisti za manj kot 20 jurjev ni vreden omembe, ker je čisti plastik fantastik na štirih kolesih, ta za par centov manj kot 30 jurjev pa tudi ne, ker za ta denar dobiš že avto...
Vse lepo in prav, dokler ne vidiš, da ponuja samo kavni mlinček. Na koncu pa potem pristaneš na VAG grupi, ki ena redkih, ponuja še štirivaljnike s vsaj 150 konji. In seveda brez hibridnega sr****
Tisti za manj kot 20 jurjev ni vreden omembe, ker je čisti plastik fantastik na štirih kolesih, ta za par centov manj kot 30 jurjev pa tudi ne, ker za ta denar dobiš že avto...
vse lepo in prav dokler ne prideč do motorja. trivalni mlinček za kofe
Na vsak način nam hočejo prodat sranja za 30 jurjev,počakat je treba da bodo cene začele padat,pol pa mogoče
Vse lepo in prav, dokler ne vidiš, da ponuja samo kavni mlinček. Na koncu pa potem pristaneš na VAG grupi, ki ena redkih, ponuja še štirivaljnike s vsaj 150 konji. In seveda brez hibridnega sr****