Slovenija
101 ogledov

"Kirurg se je zlomil pod medijskim pritiskom"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primorkamaja 14:08 25.januar 2012.

    Ampak glede na objavljene podatke (okoli 60 operacij na leto, 4 leta)je ta kirurg dejansko prejemal 5.000 EUR bruto na operacijo, to sploh ni veliko, če primerjate z zneski, ki jih zaračunavajo razni pravni storkovnjaki za eno pravno mnenje ali ...prikaži več pa koliko stane en kos oblačil priznanih modnih oblikovalcev ali koliko prejemajo plače in odrpravnine direktorji državnih podjetji, ki nič kaj dosti ne delajo. Tako, da je po mojem mnenju glede na znanje, izkušnje, zahtevnost dela in odgovornost dela to še premajhen znesek.

  • lovra 13:30 25.januar 2012.

    Me zanima,če bi Petra Krčmar tako sarkastično govorila o plačilu Izraelskega srčnega kirurga,če bi tudi njen otrok nujno potreboval operacijo na srcu,sram naj vas bo,novinarji.

  • Kika 15:29 25.januar 2012.

    Ti pa še nimaš otrok, a ne de? Pa nikogar drugega tudi ne, a ne?

  • elena 13:01 25.januar 2012.

    ja kdo se pa nebi zlomil, če pa tako ženete. Koliko je pa vredno človeško življenje, oziroma otroček, ki ga starši komaj čakajo, pa mora takoj po rojstvu na operacijo srčka. Novinarji napišite, koliko otročkov je ta zdravnik rešil pred ...prikaži več smrtjo in koliko je nas večno hvaležnih staršev. Verjamem, da človek, ki operira naše majhne srčke ima srce in se je zlomil pod težo nevoščljivosti(denar). Se zlomi slovenski tajkun, poslanec ki vleče plačo, pravo plačo za nedelo.

  • privat 13:56 25.januar 2012.

    v zapahe z odgovornimi..pa kriminalca iz izraela tud

  • primorka 15:06 25.januar 2012.

    Če bi mojega otroka operiral nekdo, ki nima licence in bi mu s tem pomagal, bi me prav malo brigalo ali jo ima ali ne !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.