Te kitajski avtomobili so na Kitajskem veliko cenejši, tukaj jih naredijo namerno dražje in namerno jim dajejo visok davek, da bi zavarovali svojo EU avtoindustrijo. Ko gledam cene pri nas in cene na Kitajskem, je razlika v 10.000-15.000 eur, zopet… ...prikaži več niso konkurenčni po kvaliteti nemškim ali rabljenim modelom višjega ranga za teh dodatnih 10.000-15.000 eur. Namen Kitajcev je da so občutno cenejši z več opreme, ne pa da stanejo podobno kot nemški pri nas.
Brao kitajci,naj vam rata.
Kar tako naprej Kitajci. Evropa pa je naj frka z orožjem in avtomobilske tovarne spreminjav orožarne, namesto na bi sledili Kitajski.
Te kitajski avtomobili so na Kitajskem veliko cenejši, tukaj jih naredijo namerno dražje in namerno jim dajejo visok davek, da bi zavarovali svojo EU avtoindustrijo. Ko gledam cene pri nas in cene na Kitajskem, je razlika v 10.000-15.000 eur, zopet… ...prikaži več niso konkurenčni po kvaliteti nemškim ali rabljenim modelom višjega ranga za teh dodatnih 10.000-15.000 eur. Namen Kitajcev je da so občutno cenejši z več opreme, ne pa da stanejo podobno kot nemški pri nas.