Magazin /magazin/vip

To se je v šoli zgodilo sinu Klemna Bučana

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaka921 10:08 02.junij 2026.

    Jaz bi se prej vprasal zakaj je v njegovi gavi hisa grozna in polna krvi

    • Toma 10:58 02.junij 2026.

      Ker ima normalno in bujno domišljijo, ki mu ne da spat!

    • jaka921 11:19 02.junij 2026.

      Vsi otroci jo imajo

    • Toma 11:39 02.junij 2026.

      Saj sem rekel normalno…

    • jaka921 11:30 03.junij 2026.

      Ti bom pomagal, vsi imajo bujno domišlijo, eni rišejo rožice, drugi pa horror ...

    • Toma 12:50 03.junij 2026.

      Jaz sem risal gasilce ;-)

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 13:16 02.junij 2026.

    Hmm...hitro bo tak otrok postal razvajenec, ki ima vedno prav in ki je najboljši na svetu. Ta voditelj daje vtis, da vzgaja preveč permisivno.

    • ivo1678 15:30 02.junij 2026.

      ,,Sonček'', ki ga je naredil oče...

  • Pepe007 13:14 02.junij 2026.

    Preveč zaščitniški do otroka. Svet ni absolutno pravičen.

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 18:48 02.junij 2026.

    Moje mnenje je, da obvezno šolanje odvrača od samostojnega razmišljanja zaradi česar mnogi ne znajo reševati neintuitivnih problemov. Včasih tudi kasneje v življenju ne.

  • munja 10:41 02.junij 2026.

    Mene pa zanima, zakaj morajo prvošolčki brati Harrya Potterja??

    • Toma 11:05 02.junij 2026.

      Ubogi revež, mi smo brali Karla Maya. Vsaj za nekaj so bili Nemci dobri ;-)

    • ToSmJest 12:10 02.junij 2026.

      Mi smo brali Andersena. Popolnoma neprimerno za otroke in otrokom tudi ni bilo namenjeno. Prevod je sicer precej prilagojen.

    • maček 12:27 02.junij 2026.

      Lahko pa grozljivko,rdečao kapico berejo.sicer pa kdo je ta model bučkan?

    • Toma 14:51 02.junij 2026.

      Pri Karlu Mayu večkrat nastopa smrt - prijateljev in živali. Lažje čtivo za tehnične navdušence in pustolovščine je Jules Verne, katerega omembe nisem še zasledil v tem tisočletju!

  • ivo1678 15:18 02.junij 2026.

    Khm, sinovo mišljenje je pač na platnu. Zakaj tako, očitno je ozadje. Bilo bi pa potrebno, da se oče s sinom pogovori s svojim ,,sončkom'' , zakaj tako razmišlja... ne pa samo kontrirat.

  • irena213 12:50 02.junij 2026.

    Otrok nariše kar mu je v duši.

    • Hitipočasi 17:25 02.junij 2026.

      Otroci imajo pač bujno domišljijo. Neresnični svet. Recimo, da ima otrok rad kavbojce in indijance in nariše puško, lok, puščico in kako se borijo med seboj. Kaj ima po vaše takšen otrok v duši?

  • franjo003 12:45 02.junij 2026.

    Jaz bi zamenjal oceta v šolo tamalga pa za voditelja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.